Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żarty, dowcipy, afty i drobne urazy.
Jak nazwa wskazuje tutaj wrzucamy swoje kawały i kawałeczki.
Żarty autorskie możemy zaznaczyć podkreśleniem.

Jak nazywa się kobieta mieszkająca na biegunie?
Biegunka! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co Małysz ma w szufladzie?
Małyszki!
Sample text.
mużynowi chciało się zaliczyć, a jako że miał jego wódz dobrą córkę, to postanowił się za nią wziąć. Po udanej nocy, na następny dzień zaczepia go wódz i mówi "zaliczyłeś moją córkę, więc masz do wyboru śmierć, lub pałkę łatankę" "a co to jest ta pałka łatanka?" "nie moge ci powiedzieć, wybieraj" "no jestem jeszcze młody, dobra, wybieram pałkę łatankę" wtem podbiegło do niego 10 murzynów z gołymi pałami i zaczęło go ładować w dupę, przez tydzień ledwo chodził, tak go bolało, lecz wtedy znowu zachciało mu się zaliczyć, więc poszedł znowu do córki wodza, a sytuacja się powtórzyła, lecz z 20 murzynami, zdarzyło mu się wpaść jeszcze kilka razy, a za każdym było coraz gorzej, a jako że już nie mógł wytrzymać tego bólu dupy, to stwierdził że woli już śmierć, wtem wódz powiedział "śmierć przez pałkę łatankę"

taki licealny humor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mocą nadaną mi z niebios zamykam ten temat, ponieważ @Drageler rzekł: "Ten temat w przyszłości może przynieść ze sobą żarty, które mogą w zły sposób wpłynąć na reputację tej strony jak i forum oraz także społeczności.
Wątek od razu leci do archiwum i zostaje zamknięty, a was proszę o nie robienie takich tematów, które mogą w późniejszym czasie łamać regulamin.

Temat w przyszłości może źle wpłynąć na sytuację forum"

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości