Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Awans w nowej roli
[Obrazek: awanssr.png]

Witajcie drodzy Użytkownicy serwisu TerraSite!
Zapewne myśleliście, że na zapowiedzi dzisiejsze ogłoszenia się zakończą, jednak tak się nie stanie Wink
Oto nadszedł czas na ogłoszenie kolejnego awansu - od dziś @Soul Keeper oficjalnie zostaje pierwszym Redaktorem TerraSite.pl!
Co oznacza ta ranga? Otóż chociaż jej główna rola zacznie funkcjonować wraz z nową stroną (o której info już wkrótce) to już teraz Redaktor otrzymuje prawo do postowania w działach, w których może to robić tylko kadra, tak że będzie mógł w imieniu naszego serwisu postować Wam różne informacje, ogłoszenia oraz ciekawostki.
Redaktor nie posiada praw moderatora - jest to odrębna gałąź hierarchii, nie część Ekipy.
Życzymy @Soul Keeperowi powodzenia w Jego nowej roli!
Ekipa TerraSite

P.S.: Być może część z Was zauważyła, że już wcześniej teasowaliśmy ten awans Wink
Odpowiedz
Gratulacje. Jak poradniki pisze to z newsami se poradzi Big Grin
Odpowiedz
No niby spko ale nie bardzo
Odpowiedz
Gratuluję Soul Keeper ;D
Miłej i spokojnej pracy!
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: tank6.png]
Odpowiedz
No gratuluję były portalu!
Szczerze mówiąc, spodziewałem się, że zostaniesz kimś z kadry, ponieważ dostawałeś własne rangi i miałeś cynk dot. nowej edycji.
W każdym razie życzę miłej pracy.

PS. Łoł. Nowa edycja serwera, nowa strona... Widzę, że to chyba będzie najlepsze forum Terrarii w historii...
Sample text.
Odpowiedz
Czekam, aż @Soul Keeper sprawdzi się w nowej roli Smile
Gratulacje!
"Me, I wasn't taught to share, but care
In another life, I surely was there
Me, I wasn't taught to share, but care
I care, I care"
Odpowiedz
Gratulacje Souluś :#
[Obrazek: Aiden.png]
Odpowiedz
Gratulacje Soul Big Grin
(☞゚ヮ゚)☞¯\_(ツ)_/¯ ☜(゚ヮ゚☜)

Odpowiedz
Dziękuję wszystkim za życzenia. Mam nadzieję, że zdołam podołać waszym oczekiwaniom i nie będę aż tyle chaosu wprowadzał co poprzednio Tongue
[Obrazek: ac76105231.gif]
Odpowiedz
Wszystkiego najle... wait... Pozdraw... nie, to nie to... Powodzenia Soul ^^
"Każdy człowiek ma dwie natury, dwa wzorce zachowań, dwie dusze.
 Pierwszą, którą pokazuje innym i drugą, prawdziwą"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości