Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak odpowiedzi po wejściu na serwer.
Hej, od kilku dni mam problem z wchodzeniem na serwer. Po włączeniu terrarii i wejściu na TerraSite respię się na spawnie gra freezuje i wyświetla mi się "Brak odpowiedzi". Jest tak od dłuższego czasu, wcześniej mogłem wejść po paru relogach, a teraz próbuje enty raz i nic. Rozmawiałem też z ludźmi z http://www.terrasite.pl (na chacie) mają podobny problem. Proszę o szybką odpowiedź bo chciałbym pograć na serwerze. Smile

PS. Próbowałem różnych ustawień resolution, quality etc.
Sygnatura niezgodna z §4.13, regulaminu forum. Rozmiar sygnatury przekraczał 230px.
Nie wiemy co powoduje w/w błąd, zdarzał się on nawet nam. Wygląda na to, że mija po odpowiednim rozciągnięciu okienka z grą lub po odczekaniu chwili na spawnie.
Znalazłem rozwiązanie. Wystarczy wejść na serwer w full screanie i w 1366x768. Polećcie ten temat ludziom z podobnym problemem. Do zamknięcia.
Sygnatura niezgodna z §4.13, regulaminu forum. Rozmiar sygnatury przekraczał 230px.
Mocą nadaną mi z niebios zamykam ten temat, ponieważ @Renerte rzekł: "Problem rozwiązany, zamykam na prośbę autora."

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości