Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bugi generatora mapy.
Dobra tutaj wstawiamy bugi generatora. A pewnie jest ich dużo Big Grin

What happened here?!
[Obrazek: u2OjUpJ.png]
Sorka że tak ciemno ale była noc Big Grin       No niby pustynia, wszystko fajnie, tylko skąd się wzięły te 2 słupy z normalnego biomu?!
Odpowiedz

Pochodnia w wodzie WTF (był Blood Moon dlatego czerwona woda)

@edit Zdarzyło mi się to drugi raz, niestety nie mam screena.
Sample text.
Odpowiedz
Niestety nie zrobiłem screena, aczkolwiek mogę opisać jaki bug miałem z generatorem, kiedy ogarniałem najnowszy update.
Latałem sobie po świecie swoją End-game postacią, aby ogarnąć to i owo co nowego się pojawiło w tym najnowszym update i tu nagle natykam się na bug, który prawdopodobnie jest większości graczom tej gry znany - Schody od dungeonu oraz samo wejście lewitowało, natomiast już zejście i reszta była na ziemi (nie wiem jak to dokładnie określić...)
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: tank6.png]
Odpowiedz
[Obrazek: 06FF962D9A016F429C8B753199EA581AEB021494]
Sygnatura niezgodna z §4.13, regulaminu forum. Rozmiar sygnatury przekraczał 230px.
Odpowiedz

R.I.P. Marzenie o waterbolcie przed skeletronem. ;_;
Odpowiedz
Buduję sobie, patrzę, a w lesie nagle przez chwilę jest tło pustynne, woda i muzyka. Sam błąd widziałem kilka razy wcześniej na innych światach, ale tym razem trwa tu burza piaskowa xD

[Obrazek: CE2FD086426E08F3514EC086286FC4AFE0A796F3]
[Obrazek: tem3gId.gif?1][Obrazek: AhBcYrs.jpg?1]
Odpowiedz
Wprawdzie nie jest to błąd generatora map, ale mimo wszystko jest to swego rodzaju bug, a nie ma tutaj wątku do którego pasowałby ten błąd.
Nie wiem czy zauważyliście, ale kiedy zmieniacie nazwę skrzynki, to gdy klikacie literę Y to wpisuje wam Z, a kiedy wciskacie przycisk Z to wpisuje Y. Prawdopodobnie domyślnie ustawiona w grze jest klawiatura QWERTZ a nie standardowe QWERTY, co powoduje denerwujący problem.
Sample text.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości