Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czego wam brakuje w Terraria?
Jak w temacie, piszemy, co chcielibyśmy zobaczyć w kolejnych Aktualizacjach Terrarii. 
Moim zdaniem Moon Lord powinien być ostatnim bossem.  Powinni dodawać łatwiejsze bossy, np. Brainator - Mechaniczny mózg,
novy event, np. Orkowie i rozwinięcie oceanu, bo rozwinęli pustynię i snow biome a ocean to teraz taki nudny biom w którym są tylko rekiny, meduzy i angler. No i skrzynki. Miło byłoby zobaczyć ryby (jako moby), wieloryby, delfiny lub orki (tak, wiem, orki są na jakiejś wersji, chyba konsolowej lub mobilnej). I niedźwiedzie byłyby spoko (nie w oceanie xD). W zasadzie mógłbym wymieniać w nieskończoność. A właśnie, nieskończone światy też  nie byłyby złe.
Sample text.
Odpowiedz
Ja bym chciał aby przedłużyli pre-hardmode (boost wof'a i nowe bossy przed nim) I aby po Moon Lordzie może nowy tryb? After hardmode? A końcowy boss cthulhu (napisane idealnie 8) ). Więcej rud i npc. Wtedy ta gra była by dłuższa, myślę że ciekawsza.
Odpowiedz
Myślę, że mogliby przemyśleć nad urozmaiceniem poziomów trudności, obecnie mamy tylko Normal i Expert (no dobra jeszcze mamy Hardmoda). Jak zapewne wszyscy wiemy jedni grają lepiej, jedni grają gorzej. Dla jednych pokonanie WoF'a w najlepszym eq na normalnym poziomie trudności będzie nie do osiągnięcia, dla innych zabicie Moon Lorda na Expercie jest ez.

Mogliby dodać np. 2 poziomy trudności:
-Easy: statystyki potworów są dwukrotnie słabsze, skażenie wolniej się rozprzestrzenia, mniejsze wymagania craftingu
drugim trybem mógłby być np. Nightmare, powodowałby zwiększenie statystyk większe niż na Expercie (może 2x eksperckich Big Grin), że różne biomy mogłyby dawać debuffy dopóki nie pokonamy ich bossa, lub nie założymy specjalnej zbroi lub eq np. w Corruption/Crimson mielibyśmy wolniejszą utratę życia niż z debuffa poison, z każdym bossem gra stawałaby się bardziej wymagająca (np. więcej mobów by się pojawiało), crafting byłby trudniejszy, ale w zamian byłyby nowe nagrody np. wyższa możliwość zwiększenia max hp

@up2
W TerrariiOtherworld jest miejmy nadzieję szansa na nieskończone światy. Zwykły silnik raz, że nie udźwignie, a dwa generator świata crashuje, gdy na świecie pojawi się ~1000 skrzyń (widać to choćby podczas próby stworzenia zbyt dużego świata w TerraCustom)
[Obrazek: ac76105231.gif]
Odpowiedz
W pełni zgadzam się z @up2, Cthulhu oczywiście bez oka i mózgu (xD)
WoF według mnie jest zbyt prosty. Powinien szybciej strzelać tymi laserami i mieć jakiegoś dodatkowego boosta. Może rzyganie ogniem z paszczy?
Pre-HM bossy... Spoko. Slime Queen, Antlion King, The Snowman... już je widzę. Antillon king byłby połączeniem wszystkich antlionów, oczywiście byłby większy. The snowman - wielki bałwan rzucający śnieżkami, mógłby być bossem do frost legionu.
Slime Queen mogłaby się respić zamiennie z King Slimem po slime rainie. Byłaby wielkim różowym slajmem z diademem.

Co do @up zdecydowanie jestem za nowymi poziomami trudności. Już to widzę: Yrimir przechodzi grę na easy w pół godziny xD

Brakuje mi bossów do pustyni (Sand elemental... too easy :p). Może jakiś wielki skorpion? Albo kobra?
Węże mogłyby być zwykłymi mobami pustynnymi, a kobra mocnym wężem.

BTW w snow biomie też brakuje bossa. Ice golem to według mnie nawet nie jest mini-boss. Niedźwiedź polarny byłby ciekawy, ale na bossa by się raczej nie nadawał. Niech ktoś podrzuci jakąś sugestię bo sam nie wiem co by mogło być śnieżnym bossem.
Sample text.
Odpowiedz
Może taki ogromny yeti? CHciałbym dodać że zgadzam się z rozwinięciem oceanów. MOgą zrobić je dłuższe, i bardziej głębokie. A bossy pre hardmode to jakieś zupełnie nowe a nie jakieś antlion. Coś zupełnie nowego. Długa gra, dużo bossów @up2 poziomy trudności. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie propozycję połączyć w jedną i gra roku xd
Odpowiedz
Dodałbym:
-Więcej Biomowych Mimiców
-Urozmaicenie klasy throwera oraz summonera na PreHM
-Treasure Bagi z Kultysty
-Nowy biom przed HM np.Bagno i wraz z tym nowe moby, może nawet nowy boss
-Urozmaicenie kosmicznego biomu
-Odpowiedniki dla bossów w innych biomach
-Mechaniczny Brain of Cthulhu
-Oczywiście troszkę więcej miejsca w ekwipunku
-Może troche przesadzam, ale dodałbym okrążanie świata jak w starbound
I na razie to tyle Big Grin
Odpowiedz
Ja bym nie ubolewał, kiedy by właśnie w końcu dodali ulepszenie dla podziemnej pustyni, które było planowane w aktualizacji 1.3.3
Dodatkowo, przydałby się jakiś boss z eventu wielkanocy lub też podczas Frost/Pumpkin Moon, który by się zjawiał podczas ostatniej już fali (i przy tym by był z niego całkiem ciekawy loot).
Przy okazji warto jak to już wspomniał @NeoGam3r rozruszać trochę ocean, ponieważ teraz on jedynie świeci pustkami, a jego fauna jest słaba
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: tank6.png]
Odpowiedz
Ja bym chciał dobrego thrower seta, bo jest dużo takich początkowych setów (np.: ninja set Tongue) a nie ma takiego Post-Plantera. Można by też zrobić im rodzaj broni, rękawice, takie jak z Skeletrona na Expercie wypada. Poza tym to co inni, ocean, snow biom, może boss na pustyni i bym dodał bossa w niebie, może jakiegoś Archanioła? I anioły jako moby na Hardmode Tongue
"Każdy człowiek ma dwie natury, dwa wzorce zachowań, dwie dusze.
 Pierwszą, którą pokazuje innym i drugą, prawdziwą"
Odpowiedz
Mnie boli to, że nie można dostać jakiejś pustynnej, oceanowej skrzynki (z łowienia) i trzeba robić milion światów, aby zdobyć sandstorm in a bottle, lub co innego :/
Odpowiedz
Jak inni, chciałbym ulepszyć throwrera i summonera. Tego drugiego już nieźle wzmocnili, ale nadal jest strasznie trudną klasą. Slime staff powinien mieć albo większą szansę na drop ze slima, albo żeby pojawiał się w skrzynkach. Przydałby się jakiś worm staff (przywołujący robala z underground) lub bone serpent staff. No i może goblin staff?
Co do throwrera, muszą naprawdę się postarać, żeby wzmocnić tą klasę. Na hardmodzie mogłaby być możliwość zrobienia rzutek z hallowowych kryształów (czegoś takiego jak crystal dart, ale do rzucania) Wait... Może bumerangi by podłączyli pod throwrera? BTW tym też się rzuca, więc... Zgadzam się z @Awicz, Coś takiego jak Bone Glove (ale lepsze) też byłoby fajne.
Sample text.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: PoProstuAdamm, 1 gości