Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czego wam brakuje w Terraria?
tak samo cały mod quality of life mógłby być w terrarii, łączenie akcesoriów jest bardzo spoko
"Sick venom in men and women overcome with pride,
a perfect world is never perfect, only filled with lies
Love's gonna get you killed
But pride’s gonna be the death of you and you and me"
Odpowiedz
- Powinny być jakieś możliwości usunięcia eventów tj. Blood Moon lub Solar Eclipse. Wiem, że czasem wyjście podczas powiadomienia je usuwa, tak samo jak zastąpienie je innym eventem czasem pomaga, ale mi tu raczej chodzi o święty spokój podczas budowania. Czasami irytowało mnie to, że chciałem sobie pobudować, a tu nagle "A Solar Eclipse is happening!". Po niej nagle Blood Moon, a co potem...? KOLEJNY Solar Eclipse! Nie dzięki, ale musiałem czekać durne 30 minut, aby zbudować głupi pokój do bazy, bo potworki mi przeszkadzały cały czas.
- Klasa throwera wygląda na niedokończoną. Brakuje jakichś dodatkowych broni w pre-Hardmode, a arsenał w Hardmode praktycznie nie istnieje. Niektóre bronie tj. bumerangi nadawałyby się na klasę thrower, bo melee to w ogóle nie przypomina. Można by również dodać inne bronie.
- Lepszy balans broni. Nie podoba mi się to, że np. melee ma typy broni na niemalże wszystkie typy wrogów, a taki ranger czy mag musi się czasem męczyć. Niektóre bronie z melee powinny być IMO znerfione, a za to niektóre z innych klas powinny dostać buffy.
Odpowiedz
Craty do biomu snieznego i pustynnego :l
Hardmodowy odpowiednik Brain of Cthulu i WoF'a
Jak ktos wspominal, rozwiniecie snieznego biomu
[Obrazek: karshi_by_elitarymouse-db6rbv1.jpg]

:3
Odpowiedz
Moim zdaniem w terrari powinno być:
-Nowe bossy po Moon Lord(on dla mnie jest już za łatwy :p)
-Nowe ciekawe biomy(np. Kryształowy, Magmowy[na powierzchni] itd.)
-Nowe NPC i ich funkcje(czynności z życia codziennego np. odkurzanie, jedzenie, spanie...)
-Nowe potwory(np. z tych biomów podanych na górze)
-Nowe bossy(np. mechaniczna pszczoła, król legionów, granitowy mutant, grzybowy strażnik, Sun Lord...)
-Nowe skrzynki do wyłowienia(np. kryształowa, grzybowa, granitowa, ognista, lodowa...)
-Nowe mimiki(np. z nowych biomów na górze, lawa mimic, trufle mimic, living mimic...)
-Nowe struktury
Odpowiedz
-Więcej rzeczy związanych z Cthulhu(moja ulubiona część mitologii Lovecrafta)
-Te bossy wspomniane wyżej
-Bossowe materiały np.serce Moon Lorda z którego można zrobić np.jedzenie dające boosta do statystyk albo płatki kwiatów z Plantery z których można zrobić zbroję na defensa.
Odpowiedz
Czego mi brakuje w Terrarii? Więcej zbrojek na rangera przed Hardmodem. Ja rozumiem że jest niby podklasa Thrower, no ale jednak to nie to samo. #bringmorezbrojkas4rangerplz
[Obrazek: lasagna.gif]
Odpowiedz
Ja osobiście chciał bym więcej wszystkiego dla throwera. Chciał bym także nowe bossy,bronie i NPC
Odpowiedz
Dużo ludzi chce nowe bossy, ale ja bym dał więcej mini bossów do granitu, marmuru, zimy, normalnego biomu (lasu), piekła, biomu grzybowego, pustyni i tak dalej, i tak dalej. I nie chciałbym takiego powtarzania się, czyli np. Sun Lord jak powiedział @DemoZer. Jest moon lord to po co sun lord jeszcze? Byłoby to takie trochę naciągane według mnie. Ale, chciabym żeby dodany został Brainator - mechaniczny mózg zastępujący destroyera w przypadku crimson.

@Down2
Wiem, ale RE-LOGIC powiedział to już po tym jak to napisałem...
[Obrazek: KM57p_s-200x150.gif]
Odpowiedz
Ja bym chciał, aby kilka modów były w normalnej terrarii.
 [Obrazek: image5.png?uid=8567991&m=15]

Odpowiedz
(09-16-2016, 18:48)NeoGam3r napisał(a): Jak inni, chciałbym ulepszyć throwrera i summonera. Tego drugiego już nieźle wzmocnili, ale nadal jest strasznie trudną klasą. Slime staff powinien mieć albo większą szansę na drop ze slima, albo żeby pojawiał się w skrzynkach. Przydałby się jakiś worm staff (przywołujący robala z underground) lub bone serpent staff. No i może goblin staff?
Co do throwrera, muszą naprawdę się postarać, żeby wzmocnić tą klasę. Na hardmodzie mogłaby być możliwość zrobienia rzutek z hallowowych kryształów (czegoś takiego jak crystal dart, ale do rzucania) Wait... Może bumerangi by podłączyli pod throwrera? BTW tym też się rzuca, więc... Zgadzam się z @Awicz, Coś takiego jak Bone Glove (ale lepsze) też byłoby fajne.
już ostatecznie powiedzieli że nie będą rozwijać throwera
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości