Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czego wam brakuje w Terraria?
Chciałbym żeby dodali npc który sprzedaje silne bronie za duże ceny.
Odpowiedz
NPC ktory sprzedaje przywoływaczki
Odpowiedz
Większej ilości broni i pocisków na Rangera. Aktualnie na lategame praktycznie jedynymi wyborami są SDMG/Vortex Beater/Shotgun/Snajperka, i tylko trzy typy amunicji są przydatne.
"Me, I wasn't taught to share, but care
In another life, I surely was there
Me, I wasn't taught to share, but care
I care, I care"
Odpowiedz
Mi brakuje atomówek. Każda robiłaby corrupt i w środku (miejscu wybuchu) dziurę, wszystko wysadzałaby. Corruption powinno co 1 min. zadawać 5 obrażeń. Na serwie ktoś tak niszczy wrogi klan - wyobraźcie sobie!
Toslaw1
Odpowiedz
Szczerze, to nie wiem, czy to było wspomniane, ale brakuje mi szczerze mówiąc większej ilości broni dla throwera, tak samo jak i zbroi dla niego. Trochę głupio postąpili, że zamiast zrobić z niego jedną z klas, jakie można wybrać jako główną jedynie jako podklasę.
Oprócz tego, przydałoby się też wprowadzić według mnie więcej przedmiotów od vanity, by można było się trochę bardziej pobawić wyglądem swej postaci. Wiadomo, że już trochę tego jest, ale nie każdemu może po pewnym czasie spodobać się te stroje co są.
Oprócz tego powinni trochę poszerzyć endgame, bo po Moon Lord zostaje czasem niedosyt u graczy i nie mają co robić za bardzo
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: tank6.png]
Odpowiedz
Więcej zwierząt w lesie (i na innych biomach), bo często nie mogę się nadziwić, że cały czas natrafiam na króliki, ptaki, fantastyczne kreatury, latające oczy a takiego zwykłego niedźwiedzia się nie dopatrzę :/
Może świat wielkości XL? Pierwsza wyspa byłaby wielka gdzieś pomiędzy światem średnim a dużym, a po przejściu określonej odległości na morzu trafiamy na drugą wyspę z jakimiś nowymi rzeczami.
Rozwinięcie vanity setów, ponieważ fajnej ozdoby nigdy za wiele. Pokochałbym Re-Logic gdyby stworzyli więcej zbroi i setów z dawnych epok, przykładowo zbroję husarza (tworzyłoby się np z jakiejś przekokszonej rudy i skrzydeł) <3
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości