Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edycja II
Witajcie,
nadszedł czas! Oto ogłaszamy wam termin tak wyczekiwanego otwarcia drugiej edycji TerraSite!
Nastąpi ono już W TEN PIĄTEK!

Krótki skrót czego można się spodziewać:
  • 4 ręcznie budowane miasta
  • dla każdego z nich dedykowana fabuła z nagrodami
  • system odkrywania - aby przenieść się do miasta trzeba najpierw do niego dotrzeć
  • wiele sekretów i zagadek
  • i jeszcze więcej!
Życzymy wam miłej gry na nowej edycji, do zobaczenia na otwarciu! ~Ekipa TerraSite
Odpowiedz
Nareszcie!
Po tak długim czasie oczekiwania będzie można w końcu pograć z innymi graczami z tego serwisu na serwerze Big Grin
Może przynajmniej tak ta strona bardziej ożyje i dojdzie kilku nowych graczy za pośrednictwem reklam tego serwera (o ile będą) Smile
Nie mogę się doczekać!
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: tank6.png]
Odpowiedz
Wszystko ładnie, w końcu pogram dłużej na jakimkolwiek serwerze terrari, ale czemu o 15.00? Co niektóre osoby o 15.00 Będą w szkole... ;v

[Obrazek: Mushroom.png?version=2f90e1041ec0531d29905800626e584c] Terraria [Obrazek: Guide.png?version=e2066bf6cb3d8b75abc4adae17b856d2]
Wow widzisz ten napis o_o
Odpowiedz
W końcu nowa edycja!
Czekaliśmy na nią tak długo, lecz dopiero w TEN piątek pobawimy się w górników, oraz kowali własnego (terrariowego) losu.
Minęło tyle czasu od pierwszej zapowiedzi (około 2 miesiące), a ja nadal nie zdecydowałem się którego miasta szukać xD.
Pozdrawiam wszystkich którzy czekali te kilka miesięcy by w końcu ujrzeć Najlepszy Serwer w Historii Terrari™. Big Grin
-pozdrawiam Maxili'N aka MM.

PS. (Na następnej edycji zmieniam nick z felernego "MM" na "Maxili'M" czyli mój obecny nick. Pozdrawiam :3)
(☞゚ヮ゚)☞¯\_(ツ)_/¯ ☜(゚ヮ゚☜)

Odpowiedz
Tez wbije :3 Akurat mam ferie, moze akurat (w koncu) bede miec za soba tych wszystkich lekarzy \o/
Nikt nie zgadnie pod jakim nickiem bede hihi
[Obrazek: karshi_by_elitarymouse-db6rbv1.jpg]

:3
Odpowiedz
Trochę meh że o 15, bo nie wiem czy się wyrobię na rozpoczęcie edycji, ale przynajmniej zaczną mi się wtedy też ferie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
[Obrazek: tem3gId.gif?1][Obrazek: AhBcYrs.jpg?1]
Odpowiedz
Też liczyłem, że trochę później będzie. Ale zwiastun jak zwykle porządnie wykonany. Wiecie jak stworzyć atmosferę Smile
[Obrazek: LQfYJWe.jpg]
Odpowiedz
Czekałem tyle czasu! Wszystko świetnie się zapowiada! Jeszcze tylko 2 dni. Powiem jeszcze że nowy klan przybędzie na edycję iI.. Wink
Odpowiedz
Zwiastun piękny szczególnie ten remix na końcu ;P.
Miejmy nadzieje że przed nowym updatem troszke pogramy Big Grin
[Obrazek: Aiden.png]
Odpowiedz
Mniam... wreszcie sobie pojem... Jej serwer... 15 pasuje mi... #Ferie Op...
Umiem rysować.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości