Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdy zaczyna zakradać się nuda..
Tak jak w temacie, co robicie gdy zaczyna wam się nudzić przechodzenie w ten sam sposób gry po raz 20x
 Niektórzy grają na mapach przygotowanych przez innych, inni robią przerwę od gry, jeszcze inni wymyślają jakieś challengi.

Jakie są wasze najbardziej sprawdzone metody?

Przyznam, że ostatnio dopadła mnie ta druga opcja "przerwa od gry", chociaż próbuje przetestować swój własny challenge (btw. składający się z kilku challengów) z użyciem moda Stats Config. Jeśli kogoś ciekawi ten challenge mogę tutaj jutro wrzucić xD, tylko uprzedzam jest on dość taki, dla osób które lubią liczyć/bawić się Excelem i tym podobnymi programami.

Próbowałem też challengi z przechodzeniem gry korzystając tylko z broni danej klasy. Przyznam, że w momencie gdy gra staje się prostsza challenge zaczyna tracić sens. Dla przykładu tylko Warrior challenge (największy problem sprawiały hornety dopóki nie zrobiłem Chakrama), Summoner Challenge (dopóki nie udało się dostać do piekła i wykopać hellstona na Imp Staffa), pozostałe klasy jak każdy wie są too ez.
No dobra jeszcze z magiem dopóki nie zdobędzie się Water Bolta lub różdżki z kamieni Tongue

A więc, co wy robicie, żeby nie dopadła was rutyna w grze? Smile
[Obrazek: 418a5bd288.jpg]
Odpowiedz
Ja ostatnio wykupiłem dużo "Sail" od pirata umieściłem w ramce i zacząłem po tym malować. Na minimapie świetnie wygląda.
Zrobiłem też Fan arta bossa, ulepszonej wersji Golema (może nawet wrzuce, jak znajde)
A na koniec Zrobiłem na mojej głównej mapie pułapkę na graczy, "Terra Center", i mini grę polegajacą na wydostaniu się z mini labiryntu (gra dosyć słaba, większy od samej gry jest skomplikowany system wyzerowania ustawień gry do ustawień początowych i zabezpieczenie anty-cheatowskie [niestety ROD działa Sad ])
"Każdy człowiek ma dwie natury, dwa wzorce zachowań, dwie dusze.
 Pierwszą, którą pokazuje innym i drugą, prawdziwą"
Odpowiedz
Ja pije cole sobie i gram z modami ;p
Umiem rysować.

Odpowiedz
Ostatnio też zacząłem grać na modach. Polecam, świetna zabawa Wink
"Każdy człowiek ma dwie natury, dwa wzorce zachowań, dwie dusze.
 Pierwszą, którą pokazuje innym i drugą, prawdziwą"
Odpowiedz
Właściwie? Gdy mnie zaczyna dopadać nuda i nie mam nic do roboty w Terraria, to biorę bloki do plecaka, uruchamiam wyobraźnię i próbuję coś zbudować. Czasami też stawiam se różne challenge, jak np. zebranie wszystkich bannery w grze, albo zebranie wszystkich możliwie do zdobycia akcesoriów, muzyk czy innych rzeczy Tongue
Albo też po prostu robię jakieś wygłupy. Typu zdejmuje skrzydła i skacze z wysokości, żeby moja postać umarła lub też używam kilka razy pod rząd Rod of Discord xD
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: legend_of_zelda___breath_of_the_wild_twi...axin4y.jpg]
Odpowiedz
Ja ostatnio gram sobie na modach. Gra na modach ma taki urok, że czujesz się, jakbyś grał w inną grę, lub od nowa zaczynał swoją przygodę z Terrarią. Nie ma to jak wykopywanie wszystkiego co możliwe i latanie do Guida żeby powiedział co to robi, a potem okazuje się, że to co kopałeś 10 minut ma taką samą wartość co cooper Tongue
Sample text.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości