Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geometry Dash
Będziemy tu rozmawiać o grze Geometry Dash!
Jest to gra typu impossible game, uznawana przez wiele osób za najtrudniejszą i najbardziej wkurzającą grę świata.
Ja przeszedłem 15 poziomów (Stereo Madness, Back on Track, Polargeist, Dry Out, Base after base, Can't let go, Jumper, Time Machine, Cycles, xStep, Clutterfunk, Theory of Everything, Electroman Adventures, Blast Processing, Geometrical Dominator) oraz 1 poziom Demon (The Nightmare) 

Robię na zamówienie avki z GD, przedstawię kilka:

A jakie są wasze osiągnięcia?

@down Napisałem, że przez wiele osób uważana za najtrudniejszą, nie przeze mnie.
Sample text.
Odpowiedz
Ja se w to grałem i trzeba przyznać trudna gra, ale co do tego, że najtrudniejsza na swiecie to się nie zgodzę. Spróbuj sobie przejść na 100%
grę "Super Meat Boy"
Odpowiedz
Moja ulubiona gra. Przeszedłem 18 tych głównych. Zostały mi tylko Clubstep i Deadlocked. Demony które wygrałem to: Ultra Paracosm, The Nightmare, Theory of everything 2 i xStep v2. Mam fajny level nazywa się speedsonic. Zagrajcie i zalajkujcie.
Odpowiedz
@Trolu88989
Ja jeszcze nie mam swojego poziomu, ale go tworzę, zrobiłem preview. Poziom będzie nazywać się NightShine. (preview nazywa się NightShine Preview, zobaczcie i oceńcie  Big Grin) Aha, Mój nick w GD to NeoGam3r.

@edit Uwaga, powstał NightShine Preview 2!
Sample text.
Odpowiedz
Ja mam kurde problem z trzecim poziomem, po prostu epilepsja mnie dopada więc zrezygnowałem, a co do @Kacpi445, Super Meat Boy mam już dawno zrobiony w 100%, zajęło mi to ok. miesiąc.
Odpowiedz
A ja przeszedłem 1 poziom na telefonie! Jej! Big Grin Ale mam mały problem z 2 poziomem. Jeśli chodzi o grę to jest według mnie najtrudniejsza ze wszystkich gier tego typu.
Odpowiedz
@up Ta gra jest ezzzz No może oprócz demon leveli xD
Odpowiedz
Sam gram w tą grę, mam ją od jakiegoś roku i nawet dobrze mi idzie. Przeszedłem Stereo Madness, Back On Track, Polargeist, Dry Out, Base After Base, Can't Let Go, Jumper, XStep, ToE (Theory of Everything), Electroman Adventures i Blast Processing. Zrobiłem jednego demona (Free demona XDD) zrobiłem też 2 poziomy mam małą wprawę już w tym :3. myśle że niejednej osobie ta gra sie spodoba i ją polecam Smile

@Edit
Mój nick sonic231
a poziomy First Level i Theory Of Sonic
Umiem rysować.

Odpowiedz
Zapomniałem że w ogóle taki temat jest Big Grin Ostatnio (21 grudnia) na systemy Android i Ios wyszło Geometry Dash World, które jest zapowiedzią nowego update'u 2.1 na który fani czekali prawie rok! Ogólnie w grze są różne opcje, po kliknięciu na nie wyskakuje coś w stylu "Ta opcja jest dostępna tylko w pełnej wersji Geometry Dash" Znaczy to pewnie że te opcje są już zrobione. Wyczekuje specjalnie trybu multiplayer. W grze także został dodany sklep i diamenty, które mogliśmy zobaczyć w zapowiedziach nowej wersji. Co do zwykłego GD, niedawno wygrałem Deadlocked. Został mi tylko Clubstep (72% do wszystkich 20 podstawowych poziomów) Wracając znowu do gd world, w grze możemy grać w poziomy featured, w które wcześniej mogliśmy grać tylko w pełnej wersji. I jak zwykle - co raz to więcej zagadek do rozwiązania! Ta gra robi się lepsza z każdym update i szczerze ją polecam!!
Odpowiedz
@Up zebrałem już 5 kluczy i tera diamenty farmie <3
Umiem rysować.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości