Ankieta: Czy udało wam się wgrać TmodLoadera ?
Ankieta jest zamknięta.
Tak, dziękuje za pomoc Big Grin
69.23%
9 69.23%
Nie, coś nie działa Sad
0%
0 0%
Nie mam terrari na Steam ;-;
30.77%
4 30.77%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
How to zainstalować mody!
Information 
Będzie to poradnik jak zainstalować mody to terrari NA !!!STEAM!!!

1.
Ze strony http://skroc.pl/terrariatmodloader pobieramy rzeczony Tmodloader, wybieramy go na taki system jaki mamy na swoim komputerze tj. Windows - Mac - Linux.(TAK JAK NA SCREENIE)

2.
Wchodzimy w BIBLIOTEKĘ STEAM następnie klikamy prawym na terrarię, na samym dole będziemy mieli opcję WŁAŚCIWOŚCI, i właśnie w nią klikamy.

3.Klikamy zakładkę PLIKI LOKALNE, POTEM PRZEGLĄDAJ PLIKI LOKALNE.(TAK JAK NA SCREENIE)

4.W tych plikach tworzymy sobie nowy folder(Ja nazwałem go Terraria Modowana). Następnie otwieramy go i kopiujemy tam wszystkie pliki naszej ZWYKŁEJ terrari a TAKŻE TE Z TMODLOADERA.(Nie zapomnijcie o pliku CONTENT bo on jest najważniejszy) Jeśli wyświetli się wam że jakieś pliki są taki same to klikamy aby je zamieniło.

5.Jeśli postępowaliście wg. powyższych instrukcji to po włączeniu Terrari !!!Z TEGO NOWEGO FOLDERU!!!, !!! Exclamation NIE PRZEZ BIBLIOTEKĘ STEAM Exclamation !!!

Waszym oczom powinno się ukazać taki oto menu. A reszta instrukcji na rzeczonym screenie.

6.To by było na tyle, mam nadzieję że pomogłem i tak jak i mnie, udało się wam zainstalować TmodLoadera. Życzę wam dobrej zabawy z modami Smile
Odpowiedz
Poradnik krótki, ale przyjemny. Wszystko co jest ważne jest pogrubione
8/10
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: tank6.png]
Odpowiedz
Bardzo fajny noob-friendly poradniczek Wink
"Me, I wasn't taught to share, but care
In another life, I surely was there
Me, I wasn't taught to share, but care
I care, I care"
Odpowiedz
Good. Poradnik naprawdę mi pomógł. 9/10
Sample text.
Odpowiedz
Pomógł! Nawet bez steam xD
Odpowiedz
Przyjemny, pomocny, tak jak to @Xplay napisał - noob-friendly poradniczek Wink.
(☞゚ヮ゚)☞¯\_(ツ)_/¯ ☜(゚ヮ゚☜)

Odpowiedz
Bardzo dobry poradnik 9,5/10
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości