Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Info o Terrari Otherworld!
W tym temacie będzie pojawiało się od czasu do czasu info o Terrari Otherworld! Możecie nawet wy napisać jakieś nowinki.
Możecie także pisać co chcecie zobaczyć w Terrari Otherworld!
Ja najpierw coś napisze.
Chcę więcej skomplikowanych mechanizmów oraz żeby nie znikały moby po wyjściu z save lub z gry.
Powód robienie hodowli zwierząt lub automatycznych farem mobów.
Smile
Odpowiedz
Ja bym chciał żeby dali jakieś nowe bossy typu : Comet of Moon Lord albo Cthulhu.
Powód: Chce żeby było więcej urozmaiceń bo takie bicie w kółko Moon Lorda albo Duke Fishrona jest nudne.
Odpowiedz
Co chce zobaczyć w Terrarii Otherworld ? Na pewno nowe, trudniejsze bossy. Nie pogardził bym też nowymi NPC Smile
Piniądz Szczęścia [Obrazek: GoldCoin.gif?version=680ecf2c51e5d5d42898c7e2b17b14ba] Kanał Youtube - ^-^
Odpowiedz
Oczywiście nowy biom! I nowego bossa w nim Smile Lub bossa do Hallow dodać.
Odpowiedz
Ja bym chciał zapalniczkę i kolorowanie broni :3
Odpowiedz
Ja przede wszystkim maskę gazową, więcej ognia, nowe bossy i lokacje, i przede wszystkim dobry soundtrack.
[Obrazek: tem3gId.gif?1][Obrazek: AhBcYrs.jpg?1]
Odpowiedz
Hm co bym chciał zobaczyć Tongue

więcej poziomów trudności Big Grin (expert too easy Tongue)
tryb creative (czasem po prostu chce się pobudować, lecz brakuje jakiegoś istotnego materiału Tongue)
więcej achievementów (w tym jakieś naprawdę trudne do zdobycia, typu pokonaj finałowego bossa na najwyższym poziomie trudności na trybie hardcore Big Grin)
nieskończone światy
łatwiejsze tworzenie modyfikacji, lub przynajmniej zabawy z statystykami mobów, broni itp (tak bardzo by się chciało niektóre rzeczy osłabić w tej grze, albo wzmocnić Tongue)

żeby gra nie kończyła się tak szybko Big Grin

i ostatnie ale najważniejsze, żeby udało im się zachować klimat jak w zwykłej terrarii, że nawet po przegraniu setek/albo jak niektórzy tysięcy godzin wciąż chce się grać w terkę Smile
[Obrazek: ac76105231.gif]
Odpowiedz
Opcję farbowania zbrojek na manekinach, opcję farbowania broni i nazywania ich. Byłbym zadowolony.
Odpowiedz
Chciałbym także rozbudowane jaskinie z nowymi mobami.
Odpowiedz
Itemek co by budował szybko mały drewniany domek,
ponieważ czasem mi się nie chce budować
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości