Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje ogólne
#1
Information 
Serwery:
Terraria - Adres IP: serwer.terrasite.pl port: 7777 - Typ: Survival, 24/7, 100 slotów.
TeamSpeak 3 - Adres: ts.terrasite.pl  32 sloty.

Ważne tematy, z którymi należy się zapoznać:
- Regulamin forum
- Regulamin serwera gry
- Regulamin serwera TS3
- Zasady rekrutacji
- Serwerowy szablon skarg
- Serwerowy szablon odwołań
- Wzór wniosku o klan

Poziomy ostrzeżeń:
>Tabela kar<
30% ostrzeżeń - ban na okres 7 dni.
50% ostrzeżeń - ban na okres 1 miesiąca.
100% ostrzeżeń - ban na okres 3 miesięcy.

Kadra serwisu:
Założyciele: @Renerte, @Rhagius, @Mangetsuu,
Administratorzy: @Easiv
Moderatorzy: @Drageler @Mosso @Soul Keeper @Xplay

Status rekrutacji:
Rekrutacja zamknięta.

Kontakt:
Ogólny - kontakt@terrasite.pl
Renerte - renerte@terrasite.pl
Rhagius - rhagius@terrasite.pl
Mangetsuu - mangetsuu@terrasite.pl
Xplay - xplay@terrasite.pl
Easiv - easiv@terrasite.pl
Drageler - drageler@terrasite.pl
Mosso - mosso@terrasite.pl
Soul Keeper - soulkeeper@terrasite.pl

Inne linki:
Grupa Steam
Facebook Fanpage


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości