Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zacząć
Jak zacząć?
Wiecie, że duży procent graczy terraria nie wie jak zacząć grę? Nie? No to teraz już wiecie. Ja grałem w terrarię aż sześć razy. Kilka na androidzie, kilka na kompie a nawet na PS3. Postaram się wam pokazać o co chodzi na początku gry w terraria. Mam tylko jedną prośbę. Jeśli ten poradnik ci się przyda daj like napisz miłe słówko itp. 

Ekwipunek
Aby dostać się do ekwipunku kliknij Esc (Escape) (ang. Escape-Ucieczka, wyjście, opuszczenie)

A więc zaczynajmy!

Część 1 Narzędzia
Jak wiecie każdy pojawia się w terrari z: copper sword, copper pickaxe oraz copper axe. (ang. Copper-Miedź) Więc na początku najlepszym narzędziem jest axe (ang. Axe-Siekiera,Topór). Jest najważniejsza na początku dla tego, że możemy nią ciąć drewno, czyli na początku najważniejszy materiał i zadaje niewiele mniej obrażeń niż miecz. Drugim co do cenności narzędziem jest pickaxe (ang. Pickaxe-Kilof), ponieważ pozwala nam kopać ziemię, kamień i wiele innych bloków, ale do tego wrócimy. Więc jak widzicie miecz nie jest wcale najważniejszy.
Część 2 Budowa
Bierzemy naszą siekierkę i ścinamy drewno, dużo drewna, wyrównujemy teren kilofem (około 20-35 bloków). Gdy już to zrobimy klikamy Esc i budujemy stoliczek do craftowania. Budujemy dom (pokój ma być minimum 10-4). Budujemy wooden wall na stoliczku i wypełniamy nią pokoje. Po czasie wprowadzą się NPC.

JEŚLI CHCECIE WIĘCEJ DAJCIE 20 ŁAPEK W GÓRE POD TYM I CONAJMNIEJ 10 ODPOWIEDZI

NAPISANE PRZEZ:  DukeFishron66

DZIĘKI!!!  Smile
Odpowiedz
Nie no, w miarę dobre, trochę naciągane i niedopracowane ale jednak w jakimś stopniu przyda się dla nowych graczy, ale nie rób z tego filmu boxdela. Widziałeś żeby ktoś tu pisał poradnik pod warunkiem że będą łapki? Btw. tutaj nie ma łapek XD
W ogóle, nawet najpopularniejsze i najlepsze poradniki @Soul Keeper nie mają nawet 10 łapek. Powtarzam, 10! Więc jak prosisz o 20 to nie wiem czy doczekamy kolejnej części...
Sample text.
Odpowiedz
Słabiutko... Poradnik ma tytuł "jak zacząć", mówi nam o znaczeniu początkowych narzędzi i o budowie pokoju, mimo że (skoro zakładamy że gracz nawet samemu nie potrafi włączyć pc) nie wiadomo jak zrobić ściany. Brakuje też opisu wszystkich podstawowych narzędzi i kremów, a także opisu roli guide'a.
Dałbym łapkę w dół, ale się nie da :')

Ahh, brakuje też opisu początkowych niebezpieczeństw, jak i wskazówek dotyczących przetrwania pierwszej nocy.

@administracja
Edycja postów, jak i pisanie kilku postów pod rząd, jest dziwne na tel .-.
Odpowiedz
To bardziej brzmi jak podstawy przygotowania się na pierwszą noc, w których i tak brakuje wielu nowych informacji. Przydałyby się opisy podstawowych mechanik gry oraz wielu innych ważnych aspektów.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości