Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Max HP
Mój nick na serwie to Omega_Squad_Teemo
Mam problem, gdyż wchodzę na serwer-mam 500 hp, muszę zmienić komputer (grałem na laptopie) i mam 100 hp.
Wiem jedno - Coś tu się ewidętnie popsuło
Myślę że to głównie problem tego że zmieniasz swoje IP. Jeżeli sie nie mylę - plugin ekwipunku i statystyk postaci na serwerze zapisuje się z IP, nie z postaci którą wchodzisz na serwer.
"Nadchodzi Piekło, Niebo i Delsin Panda!!"
[Obrazek: tu_jedzie_ten_tank_by_quackypl-dah5ns1.gif]
To ma sens, lecz wcześniej dużo razy przechodziłem z komputera na laptop i na odwrót i tak się nie działo.
Ja może wiem dlaczego. Mój brat pierwszy raz wchodząc na serwer postacią, która na singlu miała max hp, na serwie też tyle miał. Wydaję mi się że to dlatego że założyłeś pewnie nową postać która miała 100hp. Taki bug Cię spotkał. Spróbuj dać se życie na tej postaci na singlu i wejdź na serwa. Może zadziała :V
(08-31-2016, 07:06)PandoPon! napisał(a): Myślę że to głównie problem tego że zmieniasz swoje IP. Jeżeli sie nie mylę - plugin ekwipunku i statystyk postaci na serwerze zapisuje się z IP, nie z postaci którą wchodzisz na serwer.

Nie jest to prawda, system przechowywania postaci po stronie serwera nie jest pluginem, lecz wbudowaną funkcją TShocka. Co więcej, ekwipunek i statystyki nie są zapisywane ani z IP, ni z postacią, lecz z kontem. Dlatego przy zmianie urządzenia trzeba się ponownie zalogować.

(08-31-2016, 10:59)Trolu88989 napisał(a): Ja może wiem dlaczego. Mój brat pierwszy raz wchodząc na serwer postacią, która na singlu miała max hp, na serwie też tyle miał. Wydaję mi się że to dlatego że założyłeś pewnie nową postać która miała 100hp. Taki bug Cię spotkał. Spróbuj dać se życie na tej postaci na singlu i wejdź na serwa. Może zadziała :V

Stan postaci na singlu nie ma wpływu na nią na serwerze, są kompletnie różne i działające niezależnie. Oznacza to, że postać będzie mieć tyle HP, ile go zdobył gracz na serwerze. Dodanie sobie hp na singlu nie pomoże.

@Topic

Sprawdziłem twoje konto w bazie i posiadasz 100 hp. W takim układzie musisz sobie po prostu je zdobyć na serwerze. Jeśli masz jakąś formę dowodu, że hp było większe (np. screenshot z serwera) to z chęcią ci je przywrócę. Wink
No nic nie mam żadnego screenshota, więc hp będę musiał sam sobie odbudować a temat można już zamknąć.
Mocą nadaną mi z niebios zamykam ten temat, ponieważ @Renerte rzekł: "Zamykam na prośbę Autora."

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości