Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Moderator] Drageler (styczeń 2017)
Information 
Cóż, skoro druga edycja wystartowała i rozpoczęły się nabory na moderatora, to warto by spróbować swych sił w tej branży (ponownie)
 Nick z serwera: Drageler
 Od jakiego czasu grasz w Terrarie: Szczerze? Granie w Terrarie mogę ustalić na coś koło 2 lat. Początek gry był od wersji 1.0.6 o ile pamiętam, później 1.1 i aż do teraz.
 Co zmieniłbyś w funkcjonowaniu serwisu: Na początek - porządek z czatem, później kwestia z oszustwem u graczy (czarny rynek, niedozwolone przedmioty, cheaty lub też jak kto woli komendy ułatwiające grę w sposób łamiący regulamin), powstrzymywanie griefu i stawianie cuboidów (o ile to będzie konieczne) oraz oczywiście banowanie lub wykopywanie graczy za nieprzestrzeganie zasad zawartych w regulaminie. A co do forum, jeśli bym został już i tutaj moderatorem - to bym pilnował porządku i aby każdy przestrzegał regulaminu. Czyli zero spamów, zero double postów czy innej ilości oraz zero przekleństw czy złych wyzwisk. Oprócz tego, bym mógł też trochę ogarnąć kwestie TerraCzatu, aby tam też była przyjemna atmosfera.
 Czy posiadasz staż związany z serwerami na silniku TShock?: Od dawien dawna. Byłem moderatorem/adminem na jednym serwerze, który miał swoje przedsięwzięcie za czasów TerraCenter, moderator TerraSpace (co było niewypałem ze względu na winę jednej osoby). W pamięci trochę jeszcze komend zostało, jednakże małe odświeżanie niektórych z nich nie byłoby problemem.
 Krótki opis swojej osoby: Pełnoletnia osoba, o której już właściwie większość ludzi już tu słyszała. Gracz, technik teleinformatyk na 3 roku nauki, były YouTuber (możliwe, że wrócę do tego), stary wyjadacz Terraria (nazwany przez niektórych Wikipedią od tej gry). Człek lubiący czytać fantasy (pokroju Wiedźmin), mangę, czy też oglądający gdzieś w międzyczasie różne kreskówki/anime. Osoba lubiąca określone gatunki muzyczne, czy to z gier, czy to z anime, czy to z czegoś jeszcze innego. Czasem może pomóc w pewnym problemie, jeżeli zajdzie potrzeba, ale i także surowy i lubiący się trzymać reguł.

Może i jeszcze nie byłem na serwerze i nie zasmakowałem smaczków z tej edycji, to wkrótce się to zmieni i postaram się o dosyć częste zjawianie na serwerze (być może od jutra lub od wtorku, zależy od tego, czy będę miał jak rozdysponować czasem).
Na koniec chcę życzyć wszystkim kandydatom szczęścia oraz powodzenia w rekrutacji na moderatora.
Każda rzecz powinna być porządnie wykonana
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: legend_of_zelda___breath_of_the_wild_twi...axin4y.jpg]
Mocą nadaną mi z niebios zamykam ten temat, ponieważ @Renerte rzekł: "Podanie rozpatrzone."

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości