Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Moderator] Prith (styczeń 2017)
Nick z serwera: Prith
 Od jakiego czasu grasz w Terrarie: od stycznia 2014 
 Co zmieniłbyś(łabyś) w funkcjonowaniu serwisu: Przede wszystkim starala sie pilnowac graczy, aby nie spamowali. Inna rzecza jest to, ze chce w miare wyreczac adminow w ich pracy, oraz zeby gracze kierowali sie do mnie ze wszelkimi pytaniami, na ktore moglabym im odpowiedziec ^^
 Czy posiadasz staż związany z serwerami na silniku TShock?: Przez krotki czas bylam moderatorem na Terraspace (probnym, nie pyklo :/ ), oraz na innym mniejszym serwerze (ktorego od dlugiego czasu nie ma)
 Krótki opis swojej osoby: W miare spokojna osoba, dosc pozytywna. Staram sie pomagac innym. Wolny czas spedzam na sluchaniu muzyki, pisaniu fanfiction i rysowaniu (jesli mam wene), nie zapominajac o grze (Terraria, Transformice, Starbound, TF2). Komendy w miare ogarniam, te najwazniejsze typu banowanie czy regiony to znam, a takze mniej wazne (spawnowanie potworow, zmiana czasu). Jestem dosc cierpliwa i mila osoba, ale potrafie odpowiednio wymierzyc sprawiedliwosc (przynajmniej tak mi sie wydaje, zwykle daje szanse na poprawe, chyba ze to nie skutkuje).
//Wyrazam nadzieje, ze moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie Big Grin
-Prith
[Obrazek: karshi_by_elitarymouse-db6rbv1.jpg]

:3
Mocą nadaną mi z niebios zamykam ten temat, ponieważ @Renerte rzekł: "Podanie rozpatrzone."

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości