Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Moderator] Soul Keeper (styczeń 2017)
 Nick z serwera: Arantir
 Od jakiego czasu grasz w Terrarie: Rozpocząłem grę w Terrarię, w okolicach 1.1. Na Steamie zagościła ona w okolicach patcha 1.2.4.
 Co zmieniłbyś w funkcjonowaniu serwisu: Próbowałbym zrobić porządek ze spamem na czacie, gdyż obecnie trudno cokolwiek na nim znaleźć. Ludzie piszą na czacie szukając adminów, nie sprawdzając nawet czy są oni aktualnie na serwerze. Próbowałbym w miarę możliwości im pomagać, by dzięki temu szukali pomocy również, u tych mniej ważnych osób jakimi mają być moderatorzy. Następnie skupiłbym się na oszustach dręczących serwery(okradanie podczas handlu, niedozwolone programy, itemy których normalnie nie da się w danym momencie zdobyć). Starałbym się przeciwdziałać celowemu niszczeniu(wiem jak to potrafi działać na nerwy) i przeszkadzaniu innym(regiony przez które nie da się przejść w popularnych miejscach). Za łamanie regulaminu na początku ostrzegałbym, później korzystałbym z groźniejszych metod. 
 Czy posiadasz staż związany z serwerami na silniku TShock?: Miałem raz kontakt z TShockiem kiedy grałem ze znajomymi za czasów 1.2. Kojarzę jeszcze niektóre komendy, jednak przypomnienie reszty na pewno nie stanowiłoby dla mnie dużego problemu.
Krótki opis swojej osoby: Student, którego pewnie kojarzą prawie wszyscy, którzy grali na TerraSpace i Terrasite. Obecny redaktor, człowiek piszący poradniki, które mają pomóc innym graczom w przejściu tej wspaniałej gry. Istota lubiąca czytać, słuchać specyficznej muzyki. Obdarzona długą cierpliwością, trudno wytrącić ją z równowagi, czy przeciągnąć na drugą stronę. Lubiący pomagać. Wiedzący sporo o grze. Często popadający w dłuższe zamyślenia, więc jak nie odpisuję na wiadomości to albo ich nie widziałem, albo się zamyśliłem i ich nie zauważyłem, więc śmiało piszcie drugi raz. Wyznający zasadę, że każdy zasługuje na drugą szansę i może się zmienić. Sam zostałem tą szansą obdarzony. Starający się nie popełniać głupich błędów, co raz się udaje, a raz nie. Ludzie, którzy mają ze mną dłużej do czynienia mają okazję poznać moje poczucie humoru, gadulstwo(R.I.P. Renio), upór i wyjątkowo dziwną pamięć. No i zamiłowania do cytatów i dziwnych nicków xD.
Znany jako Gwardzista, Soul Keeper, portal, Dark Templar i obecnie jako Arantir. Jak mnie rozpoznać na serwerze?
Dziwny nick, ciemny podejrzany strój, zamiłowanie do magii i siedzeniu w miejscu przez 5 minut.

Obecnie rzadziej przebywam na serwerze, ale ma to głównie związek z sesją. Wkrótce powinno się to zmienić i postaram się częściej zaglądać na serwer, na forum w sumie i tak prawie ciągle jestem. 

I dużo szczęścia dla reszty kandydatów i kandydatek. Wink

"Jak raz coś rozpoczniesz, dokończ to. W przeciwnym razie zmarnowałeś tylko czas, który poświęciłeś na rozpoczęcie tego."

P.S. I bym zapomniał, zamiłowania do długich tekstów :|
[Obrazek: ac76105231.gif]
Mocą nadaną mi z niebios zamykam ten temat, ponieważ @Renerte rzekł: "Podanie rozpatrzone."

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości