Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Moderator forum] Krigartius (styczeń 2017)
Nick z serwera: -
Od jakiego czasu grasz w Terrarie?
W sumie to nie gram... [Obrazek: 1f605.png]
Co zmieniłbyś w funkcjonowaniu serwisu? 
Ojoj, trzeba się rozpisać...
Jest tego wiele, jednakże nie można zmieniać wszystkiego na raz. Jako że niedługo powinien zostać włączony hm, to na serwerze na razie nie zmieniłbym wiele, jedynie zadbał o jego stabilność i dodał kilka większych eventów aby atmosfera była bardziej przyjazna i aby gracze się do siebie zbliżyli. Terrasite jest miejscem przyjaznym jednostkom, ale przede wszystkim jest miejscem zrzeszającym fanów gry Terraria, dlatego uważam że atmosfera na serwerze jest bardzo ważna. 
Mamy też forum i stronę internetową, obie te rzeczy można dopracować.
Jak już wcześniej pisałem, nie można robić wszystkiego na raz.
Zacznijmy od strony. Strona sama w sobie na razie wystarczy, są tam najważniejsze informacje które przydadzą się każdemu graczowi. Temat poruszę w przyszłości, a na razie jedyne co można z nią zrobić, to troszkę inaczej wszystko ułożyć - zmniejszyć "okno/tabliczkę/tabelkę/miejsce" w którym są napisane miasta i ich odkrywcy, oraz troszkę upiększyć listę graczy na serwerze.
Teraz czas na forum... Działa, jednak czy to wystarczy? Czy nie może być lepiej? Czy garstka graczy która z niego korzysta to nasz limit? Nie! Forum to bardzo ważna rzecz, ma ogromny wpływ na to, jak sieć postrzegana jest przez graczy. Forum to miejsce w którym każdy może się wypowiedzieć, miejsce w którym możemy rozwijać nasze pasję razem z innymi użytkownikami. Chciałbym aby zawsze byli tutaj wspaniali ludzie z którymi można o wszystkim porozmawiać, wymienić się z nimi opiniami na różne tematy zagrać w jakąś forumową grę i miło spędzić czas. Na początek proponuję:
- Dodanie waluty forumowej za którą można by kupować różne ulepszenia na forum - więcej miejsca w skrzynce odbiorczej, specjalne ramki avatara, modyfikacje nicków, specjalne obrazki w profilu, działy gildyjne/klanowe (liczę że ten plugin będzie wprowadzony), usunięcie ostrzeżeń i wiele więcej! Pomysłów na pewno nie braknie ; )

- Zmianę stylu forum, ten jest bardzo rażący, męczący i niezbyt przyjemny dla oczu. Administracja bardzo się starała dostosować ten styl, jednakże wszyscy mamy pewne ograniczenia czasowe i jestem pełen podziwu że wyrobili się z tym wszystkim tak szybko. Jestem pewny że trwają już prace nad ulepszeniem tego stylu, lub stworzeniem nowego, jednakże na wszystko trzeba czasu i ludzi (czasem też pieniążków [Obrazek: 1f605.png] )
- Zmianę tych okropnych emotek, denerwowały mnie przy pisaniu tego posta :|
- Dodanie odznak na forum za aktywność użytkowników - ilość postów, czas poświęcony dla forum, za zasługi dla sieci i za specjalne osiągnięcia w grze.
- Utworzenie automatycznego sklepu sms dzięki któremu administracja miałaby więcej czasu na pracę nad ulepszeniem serwisu, a gracze nie musieliby czekać aż którykolwiek administrator będzie miał czas, choć wierzę że nawet teraz nie trwa to długo ^^
- Utworzenie dodatkowych działów dla twórców - zlecenia na grafiki.
- Dodanie różnych rankingów w których można by sprawdzić statystyki swoje oraz innych graczy na forum i serwerze. Dzięki temu powstanie pewnego rodzaju rywalizacja a gra stanie się ciekawsza. Kto by nie chciał być numerem 1 w ilości podskoków na serwerze? : D
- Radio internetowe dzięki któremu gracze mogliby grać i tańczyć w rytm świetnej muzyki wybranej przez innych graczy, a także pisać posty i wstukiwać przyciski na klawiaturze w tym samym rytmie :3 
- Specjalne nagrody za codzienne logowanie się na forum, oraz dodatkowe nagrody dla najbardziej pomocnych użytkowników forum.
- Utworzenie pewnego rodzaju hierarchii oraz większej ekipy administracyjnej by żaden gracz nie został bez pomocy gdy będzie tego potrzebował.
- Większe możliwości edycji profilu na forum, niech każdy pokaże swoją kreatywną stronę, każdy jest unikalny i każdy może mieć jeszcze bardziej unikalny profil na forum.
Jako że jutro muszę wcześnie wstać, to na dzisiaj wszystko, jednakże obiecuję więcej sugestii na temat serwera, strony i forum terrasite.pl
Czy posiadasz staż związany z serwerami na silniku TShock
Nic a nic! ^_^
Krótki opis swojej osoby
Nazywam się Bogdan. Jeśli ktoś pominął rubrykę z wiekiem, to powtórzę że mam 22 lata, mieszkam w województwie warmińsko - mazurskim, choć pochodzę z miasta oddalonego o około 600km. Pracuję jako hydraulik, od września zamierzam pójść do szkoły o kierunku informatycznym.
Lubię grać w różne gry MMORPG, gram także w lola i przez jakiś czas grałem w grę podobną do overwatcha. Lubię czasem obejrzeć jakieś dobre anime jedząc przy tym "zupkę chińską" :3
Lubię robić różne rzeczy przy komputerze (wiem o czym pomyślałeś/łaś, ale nie o to chodzi ;] ) - naprawa, ulepszanie, kodowanie, tworzenie grafik itp.
Jestem osobą bardzo cierpliwą i nie daję się łatwo wyprowadzić z równowagi. Jeśli komuś trzeba coś wytłumaczyć, to potrafię przedstawić wygląd wiele rzeczy na wiele sposobów. Uwielbiam metafory, mam poczucie humoru i dystans do siebie. Oczywiście to nie wszystko, wiem że jestem naprawdę świetnym człowiekiem (no już, wystarczy tej zazdrości ;] ), jednak jak każdy człowiek, mam także wady. Przede wszystkim jestem pamiętliwy i jeśli ktoś mi zajdzie za skórę, to wiem że prędzej czy później się odegram, jestem szybszy niż karma a środki nie mają znaczenia. Kolejną wadą jak i zaletą jest to, że trzeba przestrzegać regulaminu i żadne znajomości nie pomogą przed otrzymaniem kary.
Czego oczekuję?
Oczekuję swobody w działaniu, zaufania, szacunku oraz równego traktowania. Chciałbym się rozwijać w rzeczach które mnie interesują. Chciałbym któregoś dnia spojrzeć w lustro i powiedzieć żę jestem naprawdę świetny w tym co robię i co lubię robić, chodzi o pisanie stron WWW oraz zajmowanie się tworzeniem grafiki. Chciałbym także pracować w zgranym zespole w którym będę czuł się dobrze.
Co oferuję?
Rhagius napisał(a): Czego oczekujemy od moderatora?

- Dojrzałości, stalowych nerwów, zachowania spokoju i powagi w sytuacjach tego wymagających
 - Aktywnego przebywania na serwerze i regularnego przeglądania forum
 - Bezinteresownej pomocy graczom, lecz nieulegania ich prośbom
 - Dbania o rozwój i dobre imię serwisu TerraSite.pl
 - Motywacji do działania, chęci i umiejętności pracy w grupie
Oraz wiele pomysłów na rozwój serwisu terrasite! : )
------
Dzięki za przeczytanie oraz życzę powodzenia wszystkim ubiegającym się o rangę! ^^
Mocą nadaną mi z niebios zamykam ten temat, ponieważ @Renerte rzekł: "Podanie rozpatrzone."

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości