Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moderatorzy - witamy!
[Obrazek: modzi.png]
Witajcie użytkownicy TerraSite!
Oto dobiegła końca pierwsza rekrutacja na stanowisko moderatora naszego serwisu - dziękujemy z góry za wszystkie zgłoszenia.
Po dokładnym omówieniu każdego z kandydatów podjęliśmy decyzję, której wynikiem nasze szeregi zasilą:

Mamy nadzieję, że z nową rangą i jej prawami będą mogli wam pomagać tam, gdzie zaawansowana interwencja nie jest konieczna Big Grin
Życzymy im sił do pełnienia nowych obowiązków!
~Ekipa TerraSite
Odpowiedz
Cóż, z jednej strony odnosiłem wrażenie, że nie dostanę tejże posady, choć z drugiej miałem duże nadzieje z powodu reputacji, jaką mam na tej stronie.
Dziękuję za danie mi tej rangi, to jest dla mnie zaszczyt.
Ale ranga moderatora to nie tylko tytuł czy ozdoba, którą się nosi, to także wielki obowiązek i odpowiedzialność za sprawy związane z podtrzymaniem serwisu w dobrym stanie bez żadnych złamań w regulaminie.
Postaram się decydować rozsądnie i mądrze oraz także wpłynąć jak najlepiej na klimat tego serwisu. Jak to mówią, niektórzy rządzą "żelazną ręką".
Czas ruszać do pracy! Życzę wszystkim moderatorom (w tym sobie) powodzenia!
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: tank6.png]
Odpowiedz
Gj wszyscy xd
[Obrazek: karshi_by_elitarymouse-db6rbv1.jpg]

:3
Odpowiedz
Zaskoczenie? Radość? Ciężko opisać, co w danej chwili przeważa w mych myślach.

Moja długa obecność i próby służenia pomocą, dawały nadzieję na awans.
Z drugiej strony moje czasem głupie i czasem lekkomyślne zdania przyprawiały ich o ból głowy. 

Cieszę się, widząc jakim zostałem obdarzonym zaufaniem i mam nadzieję, że przekonam was o słuszności tego wyboru.
Mam nadzieję, że wszyscy będą zadowoleni z naszej pracy, i że nie przysporzy ona nikomu nie potrzebnych problemów.

Będę starać się dokonywać sprawiedliwych wyborów, w trudnych momentach pytając o radę innych, by to miejsce mogło pozostać tym, czym zawsze miało być. Miejscem przyjaznej gry i nowych wspaniałych znajomości.

Powodzenia zieloni. Razem zachowajmy to miejsce, takim jakie było Smile
[Obrazek: LQfYJWe.jpg]
Odpowiedz
Gratuluję moderatorom, życzę powodzenia w swojej... yyyy... roli? Mogę tak to nazwać? No ogólnie tam mokrego jajka, smacznego nowego roku.
[Obrazek: tem3gId.gif?1][Obrazek: AhBcYrs.jpg?1]
Odpowiedz
Ja też tu jestem. Yay
[Obrazek: lasagna.gif]
Odpowiedz
Graty dla wszystkich ! Big Grin Wygrali akurat ci na których "głosowałem" Smile Miło też że wygrał przyjaciel @Soul Keeper Smile Ogólnie powodzenia wszystkim! Myślę iż sprawdzicie się w swojej roli.
Odpowiedz
Gratuluję wam! Smile
Odpowiedz
Gratulacje dla wszystkich!
Szczerze mówiąc, od razu wiedziałem że @Soul Keeper zostanie moderatorem.
Spodziewałem się również zwycięstwa @Dragelera, za reputację i aktywność.
Myślę, że @Mosso jest tu dzięki "modowaniu" na TerraCenter. No i ma dobrą reputację. No i nie zapominajmy o poczuciu humoru.

W każdym razie życzę powodzenia, dobrze moderatorujcie, szybko awansujcie i starajcie się swoimi decyzjami nie podpaść właścicielom
No, i nie piszcie za dużo w "Ludzie kontra staff" (Musiałem)
Sample text.
Odpowiedz
Gratuluje dla wszystkich nowych moderatorów! Smile
[Obrazek: Aiden.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości