Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepszy npc
Jakiego npc  w terraria najbardziej lubicie?
Odpowiedz
Guide

Pojawia się razem z Tobą. Pomaga Ci w walce z mobami. Uczy cię jak przeżyć i się nie pogubić w świecie. Udziela ci porad w grze. Pomaga przy craftingu przedmiotów... i często ginie już pierwszej nocy, bo nie chciał wleźć do dziury w ziemi, albo otwierał drzwi w środku nocy.

A kiedy się do niego przywiążesz, wrzucasz jego lalkę do lawy w celu przyzwania bossa :|... a on i tak wróci następnego dnia niczym wierny przyjaciel. R.I.P. Seth (2012-2012). Długi towarzysz życia. (Trochę mi zajęło zanim się skapnąłem, że w tej grze są inne NPCty Tongue)

Z jakiegoś powodu walka z WoF`em nie sprawia mi takiej przyjemności jak z innymi bossami.
Takie wspomnienia z moich pierwszych gier w Terrarii.

I tak wiem, że lalkę voodo dodali, ponieważ Guide wcześniej był irytującym człowiekiem, który wpuszczał moby i nic pożytecznego nie robił :p.
[Obrazek: 418a5bd288.jpg]
Odpowiedz
Goblin

Dlaczego?

Jest to typ NPC, który daje na możliwość reforgowania broni, dzięki czemu możemy udoskonalić nasz sprzęt, z którym chodzimy. Więcej dmg = większa rozwałka. Oczywiście daje on nam też znany i kochany Tinkerer's Workshop, dzięki czemu możemy łączyć różne przedmioty i tworzyć z nich hybrydy ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Piniądz Szczęścia [Obrazek: GoldCoin.gif?version=680ecf2c51e5d5d42898c7e2b17b14ba] Kanał Youtube - ^-^
Odpowiedz
Kupiec

Ponieważ fajnie mi się z nim gada Tongue
Toslaw1
Odpowiedz
Nurse / piguła

Bo czesto umieram a nia sie lecze do pelnie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości