Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Największe osiągnięcie!
Na pewno każdy z Was osiągnął coś w życiu, coś co bardzo chciał, oraz ma jakieś plany na przyszłość. To miejsce żeby o tym napisać!
Jako swoje największe osiągnięcie, uważam wyjazd około 600 km od rodziny, znalezienie pracy w nowym miejscu zamieszkania, a także utrzymywanie się przez prawie rok.
W sumie to jest tego więcej... Pokonanie strachu przed pvp, poprawienie swojej pewności siebie, zdobycie ponadprzeciętnej wiedzy na temat pc oraz html i css : )
A co chciałbym osiągnąć? Chciałbym zostać świetnym spawaczem, może spawać pod wodą... Chciałbym mieć rodzinę i wracać do domu wiedząc że ktoś na mnie czeka... :') Zdać prawo jazdy, zdobyć jakiś ciekawy tytuł w informatyce i wygrać w lotka XD
---
Wasza kolej!

@Edit
Można troszkę zmienić zasady... Największe osiągnięcia każdego dnia! : )
Odpowiedz
Nauczyłem się grać w komputer.
[Obrazek: Aiden.png]
Odpowiedz
Urodziłem się.
Piniądz Szczęścia [Obrazek: GoldCoin.gif?version=680ecf2c51e5d5d42898c7e2b17b14ba] Kanał Youtube - ^-^
Odpowiedz
Dotychczasowy najfajniejszy achievement to ze od zerowki do teraz zawsze zdawalam z wyroznionym swiadectwem (teraz pewnie sie nie zmieni)

@EDIT: @Soul Keeper
Myślałem tak samo i się przeliczyłem w liceum Tongue
[Obrazek: karshi_by_elitarymouse-db6rbv1.jpg]

:3
Odpowiedz
Skończenie z ćpaniem.
Odpowiedz
Nwm, wyszedłem z domu
Odpowiedz
Tak jak napisałem w pierwszym poście, mogą to być największe osiągnięcia każdego dnia!
Wczoraj, 27h bez snu w tym 8h w pracy XD
Odpowiedz
zjadłem ryż z keczupem
Odpowiedz
72 na klate i 110 przysiad 2 rekordziki 1 dnia ;p
Odpowiedz
Byłem na serwerze dzisiaj Tongue - takie małe osiągnięcie xD
[Obrazek: ac76105231.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości