Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niema możliwości startu na serwerze
Exclamation 
Dawno nie gralem i usunelo mi postacie wiec gram na innej ale do rzeczy

Niemoge zacząć grac ponieważ teren wokół spawna i na warpach jest zniszczony doszczętnie i niemam opcji żeby grac albo przynajmniej zejść ze spawna
dziekuje i pozdrawiam Czarodziej Magickar
Przyznaje racje Czarodziejowi, cała mapa serwerowa jest kompletnie zniszczona, zostały tylko cuboidy które nie są odpowiednio rozłożone żeby przejść . Polecam dać nowym graczom lepsze iteamy, choćby jakieś skrzydła żeby nie obrywali od upadku i mogli coś zrobić Smile, zbydowanie przez adminów "drogi" też nie byłoby głupim pomysłem.
"Każdy człowiek ma dwie natury, dwa wzorce zachowań, dwie dusze.
 Pierwszą, którą pokazuje innym i drugą, prawdziwą"
Zacznijmy od tego, że po Moon Lordzie zaczynanie jest generalnie mało wykonalne. Jeśli gracze nie są skorzy wspomóc takiej osoby to najlepszym rozwiązaniem jest poczekać na nową edycję która wkrótce się rozpocznie :p
A co do drogi to nie ma sensu by Admini ją robili gdy nie może zostać zabezpieczona i gracze ją prędko zniszczą.
Jak to "nie może zostać zabezpieczona"? Przecież na serwerze admini mogą zrobić wszystko! To właśnie gracze nie mogą zabezpieczyj tej drogi bo jest limit cuboidów do jednego :/ (Sam bym zrobił tę drogę ale mój cuboid chroni sztuczną pustynie Tongue)
"Każdy człowiek ma dwie natury, dwa wzorce zachowań, dwie dusze.
 Pierwszą, którą pokazuje innym i drugą, prawdziwą"
A jak zamierzasz dostać się pod drogę, hę? Wink
Pomysł bezcelowy, dokładałby tylko roboty, a aktualnie chcemy wykończyć nową edycję.
I na przyszłość: nawet admini nie mogą wszystkiego, są ograniczeni przez silnik serwera i możliwości Terki :p
Mocą nadaną mi z niebios zamykam ten temat, ponieważ @Renerte rzekł: "Zamykam by uniknąć spamu"

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości