Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa edycja i ważne pytanie!
Witajcie drodzy gracze!
Nowa edycja zbliża się wielkimi krokami, a my w obliczu coraz większej ilości teaserów Terrarii w wersji 1.3.5 pragniemy zadać Wam bardzo ważne pytanie.
Ogromnie dziękujemy za wasze odpowiedzi Smile
PODSUMOWANIE ANKIETY

~Ekipa TerraSite
Głosowałem na opcję z czekaniem. Dlaczego? Da mi to więcej czasu do pracy nad filmem Big Grin
Z jednej strony bym chętnie poczekał na 1.3.5. Lecz z drugiej strony skąd możemy wiedzieć czy nie skończy się to równie długim czekaniem co w przypadku 1.3.4 Tongue
[Obrazek: 418a5bd288.jpg]
start w planowanym terminiee Smile (neonTetra)
Myślę, że warto poczekać. Kryształowe meble mogą się przydać do jakiejś lokacji na serwerze (Wiem, wszystko jest gotowe, ale jednak może coś zostać podmienione)
Sample text.
Wlaczcie teraz i tak jest BAAARDZOOO! dlugie opoznienie nie mowie ze z waszej strony a zanim wyjdzie 1.3.5 to troche poczekamy a chcialbym juz pograc xd Pozdr.
Sygnatura niezgodna z §4.13, regulaminu forum. Rozmiar sygnatury przekraczał 230px.
@Soul Keeper
Witajcie,
jeszcze raz dziękujemy za Wasze głosy w ankiecie, którą wczoraj zapostowaliśmy Wink
Chociaż opcja oparta na czekaniu do wersji 1.3.5 wygrywała od początku, to jednak zauważyliśmy, iż głosy oddawane przez Was na poszczególne decyzje są dosyć bliskie ilością. W tej sytuacji nie chcemy podejmować takiej, której prawie połowa graczy nie poparła.
Edycja więc trafi na serwer publiczny już wkrótce, wraz z poprzedzającą ją zapowiedzią (jak poprzednio jej autorem jest @Renerte, a wasze uszy rozmasuje głos @Easiva), a pozostały nam czas wykorzystamy na dopracowanie wszystkich detali.
Pozdrawiamy i dziękujemy za Waszą cierpliwość Big Grin
~Ekipa TerraSite

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości