Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O nowej edycji słów kilka :)
Information 
Witajcie drodzy gracze TerraSite,
dziś chciałbym przekazać Wam kilka informacji dotyczących tego kiedy i jaka będzie nowa edycja serwera.

Zacznę od tego, że aktualnie nie możemy podać konkretnej daty jej rozpoczęcia. Nie jest jednak związane z naszym widzimisię, czy też przypływem lenia. Prawda jest taka, że mamy ambitne plany nowej edycji - o ile mi wiadomo będzie to pierwsza taka edycja na świecie. Realizacja tych planów wymaga od nas dużego nakładu pracy i przygotowań, sami dobrze wiedziecie jak wyglądały starty edycji sklejanych w pośpiechu Wink

Czego możecie się spodziewać na nowej edycji? Nie chcemy na razie zdradzać konkretów, ale mogę Wam podać kilka małych informacji:
  • wyjątkowy tryb gry, połączenie klasycznej rozgrywki z pewnym twistem
  • customowe mechaniki i ficzery, które zostają przygotowane specjalnie na potrzeby edycji, których nie znajdziecie nigdzie indziej, a przynajmniej nie w najbliższej przyszłości, gdyż nigdzie ich nie zamierzam udostępniać
  • wiele sekretów, których warto szukać - nagrodzeni zostaną eksporatorzy (nagroda pozostaje tajna na razie)
  • różne [TAJNE] pozwalające na zdobywanie ciekawych przedmiotów
  • wiele [TAJNE] które będą wymagać [TAJNE], aby możliwe było [TAJNE]
Jako, że część z Was będzie mocno rozentuzjazmowana tymi niusami i tematem nowej edycji pozwolę sobie zamknąć ten wątek - nie chcę by trzeba było wlepiać Wam warny ;p

Myślę, iż zgodzicie się, że jest na co czekać.
Wasz @Renerte

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości