Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie od bana
Data zdarzenia:19:15
Twój nick:qVp
Zbanowany przez:Renerte
Zbanowany za:wzbudzanie kłótni, obraza administracji
Wyjaśnienie:
Chciałem dodać że zgodziłeś się z YoryU w sprawie decyzji o Usunięcie golema (zablokowanie go czasowo), pozatym to nie miało na celu jak sam stwierdziłeś Pokopać twoich kompetencji, i Przepraszam bardzo lecz nie wiedziałem co i z kim drogi Renerte piszesz lub gadasz na ts lub gdzie indziej gdzie mnie nie ma więc nie Mogłem wiedzieć że taki pomysł już został zaproponowany przez ciebie do Xplaya.
Nie jestem kolesiem który szpieguje każdą twoją rozmowę więc co więcej Nie miałem prawa wiedzieć o twojej rozmowie z Xplayem na temat Golema a moja uwaga skupiała się wyłącznie do serwera a uściślając czatu na którym powiedziałeś/napisałeś że tak golem miał być już usunięty wcześniej i były takie plany, więc chcąc czy nie chcąc potwierdziłeś słowa yoryu i dlatego miałem co do tego podejrzenia jak każdy inny gracz. Przepraszam ale padło na mnie że jako pierwszy zwróciłem na to uwage.
Zgadzam się również z tobą że mogłem bardziej sprecyzować "Zbanowany za" lecz nie wiedziałem że nawed do takiej błachostki człowiek który odbanowuje innych graczy się do tego przyczepi i następnym razem będę na to bardziej zwracał uwagę.
Dodatkowo nie musiałeś wspominać że "aż tak mnie wiele nie ominie" bo jak sam wiesz gracze na serwerze są szybcy co do kopania surowców lub NoLifienia po nocach by je zdobyć, Nie doczepiałbym się do tego jeśli byś tego nie napisał, nie sądzę że napisałeś to złośliwie bo jako admin forum i serwera powinieneś dawać dobry przykład i ja to wiem i zdaje se z tego sprawę że ty musisz bardzo dobrze dobierać słowa i że można się mylić i każdy ma prawo do wypowiedzenia się na ten temat bo każdy ma swoje zdanie lecz ja akurat jestem typem nolife'a więc dla mnie 12H przerwy od grania szczególnie że czekałem długo na tego HardMode tak jak reszta graczy i danie mi bana na tak długo w tym samym dniu co ten tryb wyszedł to dla mnie cios w plecy i proszę o odwołanie tego bana z racji tego że Nie celowo tak jak powiedziałeś pokopałem twoje kompetencje a wręcz przeciwnie, mam do ciebie szacunek jako do admina i nigdy w moich wypowiedziach nie znajdziesz niczego co by mogło oczernić admina a przede wszystkim lekcewarzyć jego opini itp. 

12h jednak to dla mnie za dużo i prosze o odwołanie lub skrucenie czasu bana z racji tego że mam go już 1.5 godziny
Dziękuje za przeczytanie i to wszystko ode mnie.

Przepraszam odbyłem już godzine kary.

Przepraszam że jeszcze dopisuję lecz dla każdego chyba gracza byłoby to cios w plecy zbanowanie dokładnie przed HM i każdy by próbował lub starał się tak jak ja. Przepraszam jeszcze raz i prosze o odbanowanie
Dobra, ze względu na wyjątkową sytuację skrócę ci ban, będziesz mógł wbić o 21:30
Mocą nadaną mi z niebios zamykam ten temat, ponieważ @Renerte rzekł: "Podanie przyjęte."

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości