Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie od bana
Data zdarzenia: (Dzisiaj) 17.10.2017 godzina : 21:20
Twój nick:vVvvMingo
Zbanowany przez:Renerte
Zbanowany za:Niesubordynacja
Wyjaśnienie: Witam chciałbym się odwołać od bana dostanego przez założyciela "Renerte". Zacznę od początku, grałem sobie z przyjaciółmi na serwerze terrasite edycja hallowen, zaczęło się od tego, że nasz lubiany właściciel "Renerte" wszedł na serwer, kiedy wszedł na serwer to popisałem sobie troszeczkę  z nim na serwerze i napisałem dwa razy "Renata", po czym "Renerte" się zdenerwował i dał mi muta na 2h. Później teleportowałem się do "Renerte", aby go strzelić parę razy różdżką, żeby zauważył, że mam coś mu do powiedzenia, po czym dostałem bana za Niesubordynacje. Huh 
Dla tych co niewiedzą co to niesubordynacja:

Niesubordynacja – akt rozmyślnego nieposłuszeństwa wobec ustalonego porządku dokonywany przez podwładnego. Czyli my jesteśmy psami?  Angry

Dziękuje za przeczytanie tego wątku. Z pozdrowieniami vVvvMingo Heart
Witaj, bana otrzymałeś w bardzo prostym procesie - wpierw zostałeś ostrzeżony, następnie dostałeś mute, a gdy i to nie wystarczyło i wpadłeś na pomysł nachalnego przeszkadzania to z oczywistych względów kara dla ciebie pozostała wyłącznie w formie bana. Pokrywa się to w pełni z tym co napisałeś oraz nie wykazałeś jakichkolwiek form nieadekwatności kary, toteż nie widzę podstaw do zdjęcia bana na ten moment. Twojej sytuacji również nie pomaga sarkastyczny cukier, którym całe odwołanie jest przesiąknięte Wink
Pozdrawiam, @Renerte

P.S.: Fakt, iż w obrębie TerraSite podlegasz regułom narzuconym przez jego założycieli oraz dodatkowej jurysdykcji osobistej członków kadry w kwestiach nieuściślonych jest zdecydowanie dość elementarny oraz zdecydowanie nie usprawiedliwia nazwania społeczności "psami" - w końcu jest to standardowy porządek rzeczy.
Mocą nadaną mi z niebios zamykam ten temat, ponieważ @Renerte rzekł: "Odwołanie odrzucone."

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości