Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie od bana
Data zdarzenia: 02.08.2016  22:00
Twój nick: qVp
Zbanowany przez: Nie wiadomo zakładam że przez Xplay
Zbanowany za: Nagminne przeszkadzanie, utrudnianie pracy serwerowi i działa... i mi ucięło   http://imgur.com/a/GfbHh nie wierzysz to sprawdź
Wyjaśnienie: Podczas bicia Moon Lorda tepałem się do mojego domku by upożątkować swój Ekwipunek by wziąść drop z ML po zabiciu go ale nie mogłem tego zrobić bo administracja ciągle mnie tepała na spawna a jak chciałem z/w (do kibla) i się też tepłem do mojego Domku Zgredzio czyli Emertruda czy jakoś tak wsadził mnie do więzienia (prison) noi dlatego że miałem Flesh Knuckles niewiem jak to się dokładnie pisze to ML się na mnie skupił bo ten item przyciąga wrogie potwory w tym wypadku ML, gdy się na mnie skupiał w momencie gdy byłem w prison to nie można go było bić a więc mnie wypuścił po czym napisałem mu i xplayowi o tej sytuacji że wsadził mnie do więzienia i że ml się na mnie skupił i nikt go nie mógł bić i musiał mnie wypuścić oczywiście z tego więzienia, noi gdy już postanowiłem iść na spawna bić ml i gdy go biłem wbiła mi do pokoju siostra z pewną prywatną informacją której nie muszę zdradzać i chciałem szybko gdzieś uciec by ml mnie nie bił więc by nie było że uciekam na domek to uciekłem na dół na spawna, a że się spieszyłem nie ściągnołem tego itemu który przyciąga moby i dostałem bana, oczywiście powiedziałem koledze z którym na ts rozmawiałem by się zapytał za co dostałem bana i on mi wtedy powiedział że dostałem bana za wyśmiewanie administracji, kwestionowanie jej decyzji,spam utrudnanie przy pracy serwerowi ( chociaż niewiem jaka to praca What Ever) i jakieś działania które końcówke jak już wcześniej wspomniałem mi ucieło Link w "Zbanowany Za".
Mam nadzieje że zostane odbanowany bo
2 DNI TO TROCHE ZA DUŻO NIEPRAWDAŻ ?
Tak Dzień i 23 godziny dostałem za to chociaż Ani Nie utrudniałem po prostu miałem swoje sprawy których admini nie wiedzieli i raczej nie musiałem się chyba z tego spowiadać że mi siostra wbiła do pokoju mi coś powiedzieć LOL, że chciałem se upożądkować eq bo miałem syf i usuwałem niektóre żeczy, i to że mnie ciągle tepaliście na spawna itp. nie znaczy że na tego HOMA bez powodu szedłem no kurde prosze waz bardzo tak jak już wcześniej wspomniałem jak poszedłem na domek i byłem tam afk bo stałem w miejscu to raczej jakieś miałem ku temu powody Kappa.
mam nadzieje że ban zostanie zdięty lub po prostu BARDZO skrócony patrząc na to że nic STRASZNEGO się nie stało LOL
Nie obrażałem nie wyzywałem nie klnąłem nie utrudniałem (i nie mówcie że jak byłem na domku to wam to coś przeszkadzało i że mnie ciągle tepaliście bo miałem swoje sprawy tak jak np i wy bo na golema musieliśmy czekać na Renerte który coś robił prywatnego nie prawdaż ??? 
Jesteś typem osoby, która cwaniakuje, wykorzystuje luki i błędy, prowokuje i działa niekorzystnie dla innych osób, a następnie po otrzymaniu kary wyskakuje, że jak to tak można mu cokolwiek zrobić Rolleyes  .

Było już mnóstwo sytuacji, w których przeszkadzałeś na wiele różnych sposobów przedmiotami z gry (nawet podczas naszego nagrania), wkraczaniem bez zgody na cudzą posesję, podszywaniem się pod kadrę na TeamSpeaku za pomocą zmiany nicku i avatara, spamowaniem. W każdym z tych przypadków upomnienia i ostrzeżenia na nic się zdały - po prostu ignorujesz to, co się do Ciebie mówi. A później jest wielkie zdziwienie i nadużywanie opcji "poke" na TeamSpeaku "dlaczego dostałem bana?!".

Tym razem było tak samo. Byliśmy w trakcie eventu serwerowego, w którym współpraca była niezwykle ważna, ponieważ boss Moon Lord miał olbrzymią ilość zdrowia. Walka z nim trwała kilka godzin i była niezwykle męcząca. Szczególnie, że raz przestał działać serwer i musieliśmy zaczynać od początku.
Kilka razy zdarzyła się sytuacja, w której boss ten podążał za Tobą, a Ty na przekór go ciągnąłeś przez całą mapę psując tym samym przebieg całego eventu. Upomnienia na nic się zdały, więc Renerte wysłał Cię do więzienia na jakiś czas, ale i tam Moon Lord Cię dorwał, dlatego zostałeś wypuszczony. W odpowiedzi od Ciebie dostaliśmy coś w stylu "haha Zgredzio mnie wsadził do więzienia, ale Moon Lord się na mnie sfocusował i musiał mnie wypuścić", po czym z premedytacją udałeś się na sam dół spawna ciągnąc za sobą Moon Lorda, ponad 40-tu graczy i odbierając możliwości atakowania go. Jako że to nie jest pierwszy raz, wziąłem pod uwagę całokształt Twoich przewinień, za które nie zostałeś ukarany i nadałem Twojemu kontu blokadę na 2 dni. 

Ban został nadany słusznie i nie zostanie zdjęty. Musisz odczekać 2 dni. 
Mam nadzieję, że w przyszłości takie sytuacje się nie powtórzą.
Kanał YouTubeklik!
Mocą nadaną mi z niebios zamykam ten temat, ponieważ @Mangetsuu rzekł: "Nikt nie będzie pozostawał dłużej bezkarny"

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości