Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie od bana TS
Data zdarzenia:24.07.2016
Twój nick:Nga
Zbanowany przez:Mangetsuu
Zbanowany za: BRAK POWODU
Wyjaśnienie:
Otóż z początku opiszę całą sytuację. Pewnego razu przesiadujemy z ludźmi na ts i czekamy na Hardmode. Zmieniliśmy sobie nicki, ja przybrałem nick "Renetre" i siedzieliśmy spokojnie na kanale publicznym, nie kadrowym. Po czasie przychodzi na ts Mangetsuu oraz wlepia nam perma totalnie znikąd bez podanego powodu, nawet z nami nie porozmawiał. Po dłuższym czasie dowiedziałem się z anonimowych źródeł iż zostałem osądzony za podszywanie się pod administrację. Nie było to podszywanie, gdyż nie sprawowałem ich funkcji: nie rozmawiałem z żadnym graczem, nie ogłaszałem niczego na ts, a poza tym miałem nick z literówką oraz nie miałem na myśli obrażanie tego admina poprzez przybranie podobnego nicku, rozumiem jeśli ustawiłbym konkretnie nazwe Renerte oraz rozmawiał na kanale kadrowym tudzież z innymi graczami - ale nie było takiej sytuacji. Odwołuję się od bana bo po pierwsze nie złamałem regulaminu; po drugie poczęstowano mnie banem bez podanego powodu oraz możliwości wytłumaczenia się.
Odpowiedz
Pozmieniałem wam permy na jedniodniówki, ale musicie tutaj ładnie przeprosić i obiecać, że więcej tak nie będziecie robili Tongue
Odpowiedz
(07-25-2016, 23:42)Xplay napisał(a): Pozmieniałem wam permy na jedniodniówki, ale musicie tutaj ładnie przeprosić i obiecać, że więcej tak nie będziecie robili Tongue

No to w takim razie przepraszam i obiecuję Big Grin
Odpowiedz
Ja mogę Cię przeprosić za to że miałem nick Xpały Big Grin
I nie będę się już podszywał Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości