Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie sie od Bana-Hero of Time999
Chciałbym zgłosic odwołanie nt. bana otrzymanego dnia 13 maja 2017 który otrzymałem z naprawde smiesznej przyczyny za która mógłbym powiedziec ze administracja nie powinna nawet myśleć o zbanowaniu, chodzi o to że otrzymałem Bana z powodu tego że zgłosiłem pewien rodzaj błędu wystepującego przy tzw. "Lizhard Temple" polegającym na tym ze mozna dostać sie tam hoikiem (Podkreslając ze nic tam nie dotkłem, nawet specjalnie to ja sam zgłosiłem administracji) ale oczywiscie Terrasite potrafi zaskoczyć . . . niestety po krótkiej chwili okazało sie ze dostałęm Bana na 24H! nie no wspaniale jest dostać bana za coś za co niektóre firmy płacą ludzią (Wyszukiwanie Ewentualnych Błędów) zrozumiałym jset fakt ze nie mozna wchodzic do Lizhard Temple, jednak ze do samego temple nie weszłem teoretycznie ( Builder Potion+ Pochodnie odnalazlem miejsce znajdujace sie poza mozliwoscia wejscia do temple a wiec teoretycznie w samym temple nie byłem. ) myśle ze powinno być dokładniej rozważone to w jaki sposób powinno być to odnotowane w regulaminie ponieważ próba pomocy serwera a dostawanie sie do miejsca X/Y w celach komercyjnych (Jesli można to tak nazwać ) liczę na odpowiedź administracji w tej sprawie przed upłynięciem 24'godzinnego bana poniewaz nie uważam sie za winnego tej sytuacji.
1. Zły dział
2. Brak wzoru:
Data zdarzenia:
Twój nick:
Zbanowany przez:
Zbanowany za:
Wyjaśnienie:

Zamykam.
"Sick venom in men and women overcome with pride,
a perfect world is never perfect, only filled with lies
Love's gonna get you killed
But pride’s gonna be the death of you and you and me"