Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opóźnienie Edycji II
Witajcie!

Niestety zaplanowany na dziś start nowej Edycji musiał zostać odroczony ze względu na problemy z serwerem TShock na wersję Terrarii 1.3.4.3 (brak możliwości połączenia, crashe). Cały czas pracowaliśmy nad nią i wykorzystamy ten dodatkowy czas, by jeszcze bardziej doszlifować wszelkie jej elementy Wink
Na aktualny moment nie jesteśmy w stanie podać Wam daty, jednak jak tylko to będzie możliwe pojawi się odpowiedni post.
Pragniemy, by trafiła do Was w pełni okazałości, a nie w pełnej bugów i glitchy wersji. Prosimy o cierpliwość Wink

~Ekipa TerraSite
Odpowiedz
Szkoda. Ale jak jeszcze trochę się poczeka, to nowa edycja będzie jeszcze lepsza Big Grin
(mam nadzieję że nowa wersja TShocka wyjdzie za kilka dni Wink)
(☞゚ヮ゚)☞¯\_(ツ)_/¯ ☜(゚ヮ゚☜)

Odpowiedz
Jestem wściekły, ale rozumiem. To nie wasza wina. Oby tshock wyszedł jak najszybciej Big Grin
Odpowiedz
Trochę mi szkoda, że nie poszło zgodnie z planem jeśli mowa o start nowej edycji z powodu braku silnika TSchock na 1.3.4.3
Aczkolwiek nie przeszkadza mi to zbytnio, ponieważ edycja fajnie się zapowiada, a sprawy związane ze stabilnością to też ważny aspekt
Według mnie TSchock na aktualną wersję powinien się pojawić w tym tygodniu, chyba, że wyjdzie kolejna łatka
Bądź co bądź, ja czekam cierpliwie
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: legend_of_zelda___breath_of_the_wild_twi...axin4y.jpg]
Odpowiedz
Mógłbym spokojnie powiedzieć że to zła wiadomość ale to nie wasza wina, tylko że... nawet się cieszę że jest to opóźnienie. W dzień w którym miała być nowa edycja, zaczął się darmowy weekend Overwatch z którego bardzo chciałem skorzystać. Mam (nikłą) nadzieje że nowa edycja będzie w bardziej odpowiadający mi dzień Wink
"Każdy człowiek ma dwie natury, dwa wzorce zachowań, dwie dusze.
 Pierwszą, którą pokazuje innym i drugą, prawdziwą"
Odpowiedz
Rhagius a będzie u mangetsa film o nowym starcie 2 edycji ?
Odpowiedz
1.3.4.4 wcale nie pomaga, oj szkoda.
"Sick venom in men and women overcome with pride,
a perfect world is never perfect, only filled with lies
Love's gonna get you killed
But pride’s gonna be the death of you and you and me"
Odpowiedz
@UP (Oraz też częściowo TOPIC)
Zgodzę się. RE-LOGIC dołożyło tym samym ekipie od TSchock więcej roboty, ponieważ znowu muszą aktualizować sporo pluginów i sam silnik, które je trzyma :/
Coś przeczuwam, że II edycja dopiero się pojawi blisko przed świętami, co właściwie jest na korzyść graczy ze względu na to, że spora ilość ludzi będzie miała już wtedy wolne.
Jestem ogólnie ciągle ciekaw, jak wypadną te nowe pomysły Big Grin
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: legend_of_zelda___breath_of_the_wild_twi...axin4y.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości