Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paragon
Wstęp
Paragon jest to gra dostępna platformie "Epic Games"
Gra aktualnie jest w fazie "Open Beta", co oznacza, że jest darmowa i będzie aktualizowana.
Jest to gra typu MOBA, więc
rozgrywkę można porównać do gier "Dota 2" bądź też do "LoL'a", polega ona na niszczeniu wież, następnie inhibitora i na końcu rdzenia z tą zmianą, że tutaj jest to z widoku trzeciej osoby.
Jak w wyżej wymienionych grach są tam 3 linie i dżungla. Linie wyróżniamy na prawą, środkową oraz lewą.
Są tam aktualnie 3 tryby
:[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSnOn6wgRK3-_bujFyo6Rn...6ru8sJ4g10]
Gracze kontra gracze
Gracze kontra boty
Solo kontra boty (grasz z botami)
Rozgrywka
Na początku, gdy wyszuka nam przeciwników, idziemy do lobby.
Tam wybieramy postacie, które dzielą się na
Wsparcię - Cechuje się w wspieraniu innych, zwykle nie zadaje obrażeń.
Wojownik - Cechuje się w zadawaniu obrażeń przy użyciu swoich umiejętności. Walczy w zwarciu
Tank - Nie ma zadawać obrażeń, lecz je przyjmować. Tanki walczą w zwarciu
Strzelec -  Nie powinien on otrzymać obrażeń, gdyż ma on mało zdrowia. Zadaje bardzo dużo obrażeń z podstawowych ataków.
Jest postacią która atakuje z dystansu.
Dystansowiec - Podobnie jak strzelec lecz z tą zmianą, że zadaje dużo obrażeń ze swoich umiejętności.
Zabójca - Zadaje Bardzo dużo dmg ze swoich umiejętności. Ma mało zdrowia i walczy w zwarciu.
Gdy wszyscy wybiorą bohatera zaczyna się rozgrywka.
Najpierw respimy się na platformie startowej blisko rdzenia. (Możemy na nią wrócić przyciskając klawisz "b" nie będąc w walce.)
Tutaj nie ma itemów. Są karty. Na początek dostajemy trochę surowca (bursztyn) abyśmy sobie kupili trochę kart na start.
Mając je idziemy na ustaloną w lobby linię. (Nie będąc w walce mamy bonus do szybkości ruchu)
Tam pomiędzy wieżami (środek linii) spotykają się przyjazne i wrogie sługusy. Zadając śmiertelny cios sługusowi dostajemy trochę bursztynu.
Bursztyn możemy pozyskać jeszcze zbierając żniwiarki.
Żniwiarek jest 4 na mapę. W przyjaznej i wrogiej dżungli oraz na lewym i prawym krańcu mapy.
Po zniszczeniu 3 wież mamy inhibitor. Nie zadaje on obrażeń nam, lecz zniszczenie go da nam bonusy.
Gdy zniszczymy rdzeń gra się kończy.
Rozgrywka w dżungli
Dżungla znajduje się pomiędzy liniami i są tam neutralne sługusy co oznacza, że nie będą one nas atakowały dopóki my ich nie zaatakujemy.
W przyjaznej i wrogiej dżungli znajdują się po 2 wzmocnienia:
Czerwone - wzmacnia twoje ataki.
Niebieskie Wzmacnia twoje czary, i regeneracje many.
Wzmocnień pilnują mocniejsze sługusy.
Naszym celem jest "gankować" inne linie, czyli pomagać przyjaznym liniom zabić przeciwnika.

Nie ma zdjęć ponieważ nie mogłem znaleźć wielu.
Trochę się rozpisałem, a jak ktoś będzie chciał ze mną pograć to mój nick : Kacpi445
Link do strony gry: https://www.epicgames.com/paragon/news
Odpowiedz
A ten początek to po...?
"Nadchodzi Piekło, Niebo i Delsin Panda!!"
[Obrazek: tu_jedzie_ten_tank_by_quackypl-dah5ns1.gif]
Odpowiedz
Zapomniałem sprawdzić jak to będzie wyglądało poprawione
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości