Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pechy, farty, dziwne zjawiska i inne mikrofalówki w Terraria
Jak w tytule.

Mi w zasadzie rzadko zdarzają się pechy, ale jeden pamiętam.
Na swojej głównej postaci jakieś 10 razy biłem Hallowed Mimica. Za każdym razem gdy miał jakieś 100 hp mnie zabijał...

Mi z jednego demona wypadł Voodo Doll i Demon Schythe Big Grin

@Mangetsuu
Jako że powstało mnóstwo podobnych tematów tego samego autora, złączyłem wszystko w jedno. Nie ma sensu wszystkiego rozdrabniać, bo i tak nie jest tego dużo Smile
Sample text.
Odpowiedz
Crash podczas bicia Plantery, wszystkie save sie wzieły i poooszły! :/
"Każdy człowiek ma dwie natury, dwa wzorce zachowań, dwie dusze.
 Pierwszą, którą pokazuje innym i drugą, prawdziwą"
Odpowiedz
Czasami zdarzało mi się wywalić kilka dla mnie cennych itemów do slota "Trash Can" aby se zwolnić miejsce, a później tam wkładałem jakiś inny i traciłem ten poprzedni ;-; (przykład, mam w slocie "Trash Can" Rod of Discord, nie patrząc tam daje gel i po itemie...)
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: tank6.png]
Odpowiedz
gram z kuzynem w terrarie idziemy do dunga popatrzeć za waterboltem. Jest mały problem generator mapy wygenerował nam tam corruption
R.I.P. Marzenie o Water Bolcie ;-;
Odpowiedz
Zabity z explosives grając na hardcorze...
Odpowiedz
Jako że te trzy tematy zostały połączone, a posty zostały tylko z pechów, muszę od nowa pisać...

FART: Zbierałem w Hallow Soule na przywołaczkę Skeletron Prime. Akurat miałem spider cave na Hallow, więc skorzystałem z tego i przy okazji zebrałem Spider fang na Spider staff i Queen spider staff. Nagle z pająka wypada mi Mechanical skull, więc miałem ułatwione życie, a po chwili jakiś Black Reculse daje mi Venom i kiedy miałem 1 hp w ostatniej chwili zdążyłem łyknąć Healing Potion. Dodam, że miałem wtedy w ekwipunku 35 golda.

DZIWNE ZJAWISKO: Podczas walki z Twinsami byłem w komfortowej sytuacji. Został sam retinazer, biłem go bez większych problemów.
Nie zadawał mi za dużo obrażeń, sam miał jakieś 2 tysiące hp gdy nagle zniknął.
Nie zabiłem go, bo dropu nie było. Nie zaczął się dzień, bo po walce noc trwała jeszcze jakieś 5 minut. Po prostu sobie zniknął.

FART: Solar eclipse - Broken bat wing z pierwszego wampira. Łącznie 30 golda, 2 moon stone, 3 broken bat wingi. Tylko szkoda że nie wypadł mi broken hero sword...

FART: Drugie eclipse - Broken hero sword z pierwszego Mothrona!

FART: Wyprawa do dżungli - 5 Yeletsów, 3 Depth Metery, Bezoar, 2 Kamienie Filozoficzne, Cross Necklace, Magic Dagger (Wszędzie były mimiki...), Worm Hook (Nie wiem skąd, ale pojawił się Corupt Mimic). Krótko mówiąc - sprzedałem to i miałem platynkę Big Grin

FART: Oł Em Dżi. Kolejne eclipse - 3 Broken hero sword, 2 Mothron Wings, 1 Death Sickle 1 Moon Stone, 1 Eye of Cthulhu, 1 Psycho Knife. Ludzie, nie wypadło mi chyba tylko Deadly Sphere Staff.

PECH: Godzinę dropiłem vitemins. Efekt: 2 Blindfoldy, 0 Vitamins... (Blindfolda miałem wcześniej)
Sample text.
Odpowiedz
Taki peszek, że wyrzuciłem Sea Weed zamiast Seaweeda, jeszcze kiedy pety nie miały własnych slotów Sad
"Me, I wasn't taught to share, but care
In another life, I surely was there
Me, I wasn't taught to share, but care
I care, I care"
Odpowiedz
Skoro wywaliło niektóre moje wcześniejsze posty z innych tematów, to napisze jeden z nich.

FART:
Podczas farmienia mounta bazyliszka dropnął mi parę chwil po ubiciu kilku mobków, a później drugi podczas polowania na materiał do ubranka pustynnego z accient silk, przez co mogłem jeden oddać swojej postaci z end-game Big Grin
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: tank6.png]
Odpowiedz
PECH:Zamiast wyłączyć potke featherfall wyłączyłem gravitation podczas szukania wysp D:
[Obrazek: Aiden.png]
Odpowiedz
FART:

Jak rzadko zdarza się, by zrespiły się 2 voodo demony obok siebie?
Niektórym nigdy, a niektórym (mi) raz  Big Grin.
Sample text.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości