Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pechy, farty, dziwne zjawiska i inne mikrofalówki w Terraria
Co do dziwnych zjawisk...
O ile dobrze pamiętam, miałem raz tak ciekawie z generatorem świata, że za dungeonem była ściana piachu (RIP ten świat, bo go usunąłem, a był to jeden z lepszych)
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: tank6.png]
Odpowiedz
Dziwne zjawisko: Tworzę świat. Wybieram świat mały, normal mode, crimson. Wchodzę na niego.. pojawiam się na biomie zimowym. Wychodzę, usuwam świat. Robię kolejny. Wchodzę... znowu respię się na zimie. Przy trzecim świecie respię się tuż obok zimy. Sytuacja powtarza się z kilkoma kolejnymi światami. W końcu się wkurzyłem i zmieniłem crimson na corruption. Wchodzę i... Nie respię się na zimie, a sam świat to mój najlepszy świat jaki miałem kiedykolwiek. WTF?]

Fart: Siedzę na hallow mając 14 soul of light, a zbieram 15 souli. Magle, atakuje mnie szkielet. Zabijam go, a tu Beam Sword, Po chwili zabijam slime'a... Wypada z niego ostatnia dusza i blessed apple Big Grin

Fart: Pierwszy potworek z blood moon? KO Cannon!

Pech: Jestem na hardmode, przed bossami mechanicznymi, przeszukałem prawie cały świat a nie mam magic mirror... Po prostu nie umiem go znaleźć -_-

Fart: Ten sam blood moon. Z jakiegoś czwartego angry nimbusa wypada Nimbus Rod! Big Grin
@Edit NIE WIERZĘ! Kolejny nimbus i kolejny nimbus rod! 2 Nimbus rody pod rząd...

@Down To nie jest do końca fart, bomby wypadają bardzo często.
Sample text.
Odpowiedz
fart:Z pierwszego slime którego zabiłem wyleciały bomby
Odpowiedz
Fart: Poszedłem sobie łowić.
6 razy zarzuciłem wędkę:
2x Wooden Crate
1x Iron Crate
1x Golden Crate
2x Bass Wink
Sample text.
Odpowiedz
Fart: Poszedłem farmić pióro flame i dropło mi po 10 sekundach(około)
Pech:Grając na modach miałem syf w eq wiec zacząłem wyrzucać. Niestety w eq było odłożone waifu(heart of elements) które bez chwili zastanowienia wyrzuciłem...
Walkę kończy jedynie śmierć, każda inna rzecz walkę jedynie przerywa.
Odpowiedz
Pech: Na moim świecie było bardzo mało złotych skrzynek
Odpowiedz
Grając na terrasite doświadczam dość niecodziennych rzeczy, takich jak:

Dziwne zjawisko - Po przywołaniu Plantery zaczęła się ona oddalać, zamiast przybliżać.

Fart - Co trzy Plantery dostaję The Axe.

Pech - Podczas bicia Moon Lorda, ten po prostu zniknął. Wszyscy gracze wtedy żyli.
Odpowiedz
Fart: Pierwszy ice golem i lodowe piórko Big Grin
Sample text.
Odpowiedz
Fart: Wbiłem na nowy świat , schodze na podziemia, Ice biomei ice blade :3
Pech: Jadłem ogórka i mi spadł na ziemie Sad
Dziwne zjawisko: Zabiłem EoCa, nie niszcząc tych creeperów.
Umiem rysować.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości