Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powrót Demilogica i nadchodzący update 1.3.5
Niektórzy śledzący Terrarię poprzez twitter'a mogli ostatnio zauważyć różne wiadomości, które mogą przynieść nam zarówno wiele radości jak i tej "mniejszej" radości.

[Obrazek: cd411b41961dc7c5e0037bd745fbcd86.png]
  [Obrazek: Red%27s_clothes.png?version=8929423efa7e...65f617e7d0]
Kim jest Demilogic chyba nie trzeba nikomu mówić. Andrew Spinks znany szerzej jako Redigit (Red) 
stworzył zespół - Re-Logic, który stworzył naszą drogą grę - Terrarię.

Po wydaniu wersji 1.3. jego uwaga skupiała się w większości na Terrarii: Otherworld, pracę nad Terrarią pozostawiając reszcie zespołu.

Jego powrót do tworzenia terki na pewno urozmaici naszą grę, i pewnie przyśpieszy nadchodzący update 1.3.5 [Obrazek: tongue.png]
Miejmy nadzieję, że chociaż zdążymy się nacieszyć TheShockiem na 1.3.4 [Obrazek: tongue.png]

[Obrazek: 26eb8dede2d1a36867610c0322e4ca22.png]

A co do nadchodzącego updatu. Obecnie na twitterze nie znajduje się wiele informacji o nim, ale z czasem na pewno dojdą.

Nadchodzące zmiany:

-tłumaczenia gry

[Obrazek: f8fd67cdec8da6c35c8f84b8b2b9e74a.png]

-prawdopodobne odświeżenie garnituru (strój tuxedo + kapelusz z blood moon)

[Obrazek: 7e4353c71f9b4e45c660989e25522ed5.png]

EDIT: Kolejne nowości

- 2 nowe zestawy mebli:
Z Dynasty Wood
[Obrazek: C2ENpXzWQAEgXX2.jpg]

i Crystal Blocków (wreszcie Big Grin, chwała ci Re-Logic )

[Obrazek: C2ECLjeWEAIRIY3.jpg:large]

Po więcej informacji na temat nowych mebli i krótką historię ich powstania zapraszam na film, znaleziony przez @Drageler'a

Kolejna nowość dodano kucanie do gry, wygląda co najmniej komicznie

[Obrazek: de83d72e50c2dab36be3b2a58c8d5f7d.gif]

Mam nadzieję, że nie muszę mówić, że to dowcip ze strony Yoraiz0r Big Grin?

Post będzie z czasem aktualizowany
[Obrazek: 268b7462e8.jpg]
Odpowiedz
Oooooo... Cóż ja widzę, będzie tłumaczenie na nasz rodowy język Big Grin
Oprócz tego ten nowy design starego vanity stroju (Tuxedo o ile zgaduje?) jest fajny Wink
I cieszy mnie też to, że Red wraca do pracy wraz z resztą ekipy nad aktualizacją Terraria 1.3 ^^

Ciekawe, co nam przyniesie 1.3.5 Big Grin
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: legend_of_zelda___breath_of_the_wild_twi...axin4y.jpg]
Odpowiedz
Nie przepadam za tłumaczeniami gier na polski. Wolę grać w natywnym języku.
Ale podejrzewam, że może to przyciągnąć trochę nowych graczy więc będzie na plus.
Mam też nadzieję, że nie będzie to jedyna grafika która zostanie odświeżona.

Ale tego wszystkiego dowiemy się dopiero z wydaniem nowego update'a.
Cytat:
Nie wchodź łagodnie do tej dobrej nocy, 
Starość u kresu dnia niech płonie, krwawi; 
Buntuj się, buntuj, gdy światło się mroczy.
                                                                        Dylan Thomas

Memento Mori
Odpowiedz
Terraria przetłumaczona na polski? Pierwsza rzecz jaka mi przyszła do głowy: http://forum.terrasite.pl/Thread-Terraria-po-polsku

A tak już na serio, to nie wiem co z tego będzie. W każdym razie mam nadzieję na urozmaicenie oceanu, może po pokonaniu Fishrona będzie tam dodany jakiś smaczek? Może będzie event oceaniczny (Wiem, są piraci, ale myślałem coś o jakiś glutowatych glonojadach, wiecie o co mi chodzi). W każdym razie ocean wygląda źle na tle innych biomów, a może być tam wiele ciekawych rzeczy. Myślałem też o tym, że losowo zamiast dwóch oceanów na obu końcach mapy mógłby być jeden duży ocean na jednym końcu mapy, a na drugim np. przepaść albo coś. Wtedy mógłby być w oceanie zniszczony statek. Na statku byłby skarb a po otwarciu skrzyni ze skarbem i wzięciu jakiegoś naszyjnika przywoływałby się boss, strażnik skarbu. Ale jednak wątpię w to, że RE-LOGIC zdecydowałby się na coś takiego.
Ale no nic, chyba jedyne co możemy teraz powiedzieć to "Poczekamy, zobaczymy".
Sample text.
Odpowiedz
Trochę się spóźniłeś, bo o 1.3.5 już wiadomo od początku grudnia Tongue
[Obrazek: tem3gId.gif?1][Obrazek: AhBcYrs.jpg?1]
Odpowiedz
Re-Logic ostatnio zaskakuje. Update 1.4 teraz 1.5. Czego sie można spodziewać? napewno bloków. Może bossa?
Umiem rysować.

Odpowiedz
Cieszy powrót Demilogica. Na pewno update 1.3.5 będzie lepszy niż pozostałe! Teraz zostało tylko czekać.
Odpowiedz
Szybsze 1.3.5? Tłumaczenie? Mi to pasuje Wink
[Obrazek: Aiden.png]
Odpowiedz
Kolejna nowość, tym razem wyłapana przez czujne oko @Mosso

[Obrazek: 36e035c62cf651b530b667fdc49d0733.png]
[Obrazek: 268b7462e8.jpg]
Odpowiedz
Ooo Big Grin
Czyżby nam szykowało nam się małe update dla bloków kryształowych?
Świetnie się prezentuje, ciekawe co oprócz tego jeszcze planują Wink
Przy okazji to nie wszystko!

Z tego filmiku można wywnioskować, że dla dynasty wood bodaj szykuje się nowe umeblowanie, dodatkowo pojawia się tu też w przybliżeniu grafika kryształowych mebli Smile
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: legend_of_zelda___breath_of_the_wild_twi...axin4y.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości