Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prace na serwerze!
Witam!
Zgłaszam się z propozycją dodania różnych prac na serwer np. drwal lub górnik. Prace polegały by na zgromadzeniu danej liczby itemów np. drewna lub żelaza. Itemy te potem by się oddawało do jakiejś skrzyni do której miałby dostęp tylko pracownik! Gracz dostawał by wypłatę w postaci waluty jaką w poprzednim wątku zaproponował Aiden.
Mam nadzieję, że Administracja rozpatrzy ten pomysł!
Smile
Odpowiedz
Po co oddawać do skrzynki? Można zrobić komendę np. /oddaj.
Poza tym dobry pomysł.
[Obrazek: Aiden.png]
Odpowiedz
Aiden ma rację. Zamiast wkładać określone itemy do skrzyni, prościej by było to zrobić za pomocą jednej krótkiej komendy.
Tak poza tym, to propozycja ciekawa. Ciekaw jestem, jakie prace będą i co one wniosą wraz ze sobą (czasami wynagrodzenie to nie tylko pieniądze).
Dodatkowo, to będzie dobry smaczek do waluty serwera
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: tank6.png]
Odpowiedz
Teraz pomyślałem logicznie i tych prac nie będzie za dużo.
Górnik,Drwal,Alchemik jedyne które mi przychodzą do głowy więc tak troszku słabo będzie.
Odpowiedz
Fajnie gdyby były też podwyżki i awanse! To by było coś! Ale przede wszystkim każda praca miała by sloty czyli w jakiejś pracy mogło by pracować np. tylko 20 graczy a w innej 10. A i vipy i vipy++ dostawały by więcej $ za prace oraz miały by prace, które nie byłyby dostępne dla graczy tylko dla vipów i vipów++.
PS. To są tylko pomysły nie muszą być zastosowane!
Odpowiedz
Moim zdaniem specjalne prace dla vip'ów już by były nie fair. Przypomina mi to sytuacje z takich minkroftowych serwerów, gdzie vip mógł wszystko, a zwykły gracz nic, bo każda rzecz ograniczona.
dis is tru 
[Obrazek: aBPxxX8.gif]
dis is mein OTP
Odpowiedz
(07-18-2016, 18:24)Cooler napisał(a): Moim zdaniem specjalne prace dla vip'ów już by były nie fair. Przypomina mi to sytuacje z takich minkroftowych serwerów, gdzie vip mógł wszystko, a zwykły gracz nic, bo każda rzecz ograniczona.

No masz racje!
Odpowiedz
Awanse są ok np. Górnik>Zawodowy Górnik>Expercki Górnik>Kopacz Drwal>Zawodowy Drwal>Expercki Drwal>Mega Drwal Alchemik>Zawodowy Alchemik>Expercki Alchemik>Szaleniec.
Prace specjalne dla vipów są bez sensu tak jak dodatkowe $ dla vipa/vipa++ tak samo limity graczy na prace bo prace by się skończyły
Odpowiedz
Mogłyby być jeszcze takie prace jak Zabójca potworów i Rybak Smile
Odpowiedz
Moje wymyślone prace:
-Górnik
-Drwal
-Strażnik
-Ogrodnik (Rolnik)
-Mag Coś (Alchemik)
-Poszukiwacz
-Rybak