Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o Odbanowanie Gracza
Data Zdarzenia: Niepamiętam
Nick: Pablosekta
Zbanowany Przez: Rhagius
Zbanowany Za: Kopiowanie
Wyjaśnienie:Chciałbym odstać UnBana ponieważ kopiowałem itemki dla zabawy ponieważ już i tak był koniec edycji to sobie kopiowałem i myślałem że jak dostane bana to tylko na tą edycje dlatego prosiłbym o UnBana obiecuje że już nigdy nie będę tak robił i nie sprawie więcej kłopotów. z góry dziękuje.
Odpowiedz
Mała poprawka, to ja Cię zbanowałem.
A tak poza tym, to na unbana w tym roku nie masz co liczyć, exploitowanie podchodzi pod cheaty, dołóżmy do tego arogancję na fanpage i brak pożałowania za grzechy. Napełnianie dungeonu zcheatowanymi platynami "dla zabawy" nie jest wystarczająco przekonujące. A jeśli chodzi o sam exploit, byłeś wcześniej upominany i łaskawie ominął Cię banhammer. Temat otwarty, możemy porozmawiać.
Odpowiedz
(07-20-2016, 00:35)Xplay napisał(a): Mała poprawka, to ja Cię zbanowałem.
A tak poza tym, to na unbana w tym roku nie masz co liczyć, exploitowanie podchodzi pod cheaty, dołóżmy do tego arogancję na fanpage i brak pożałowania za grzechy. Napełnianie dungeonu zcheatowanymi platynami "dla zabawy" nie jest wystarczająco przekonujące. A jeśli chodzi o sam exploit, byłeś wcześniej upominany i łaskawie ominął Cię banhammer. Temat otwarty, możemy porozmawiać.
Xplay Tylko Że  Te Platyny Nie Były Zcheatowane Po prostu Użyłem Czegoś Co Jest w Terrari Od Dawna Bo Już Od 1.0 Używałem Tego Sposobu Na Hajs

//EDIT @Renerte
@Pablosekta, polecam przeczytać 4.12 regulaminu forum Wink
I niby jakie to ma znaczenie od kiedy istnieje eksploit? Wiek buga to nie jest przyzwolenie na jego wykorzystanie.
I nie pytaj, czemu wiem że to bug - oczywiste, że klonowanie monet nie jest częścią mechaniki Terrarii. Takim postępowaniem opóźniasz unban.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości