Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o Odwołanie od bana
Data zdarzenia:24.07.2016   godzina:19:13

Twój nick:qVp
Zbanowany przez:
Zbanowany za:Obraze admina oraz podburzanie graczy...
Wyjaśnienie:
O 19:13 dostałem bana za obraze Admina (renerte) chociaż w żadnym stopniu go nie obraziłem,
Dostałem bana na 12H chociaż w żadnym stopniu, żadnym słowie nie powiedziałem obraźliwego słowa o Renerte
Jedyne co napisałem to w momencie gdy YoryU napisał że ma nie być golema to Renerte Od razu przyznał mu racje,
Troche (albo troche bardziej) byłem podejrzliwy i napisałem "Że faworyzuje YoryU bo gdy on napisał że nie ma być golema to renerte napisał że się z nim zgadza" nastęnie Renerte powiedział że miał niby już wcześniej co do tego plany, napisałem że "Ja jakoś niesłyszałem czegoś takiego żeby kiedy kolwiek coś takiego mówił" a renerte na to że "Skąd mogłeś wiedzieć jeśli nie jesteś na naszych spotkaniach" wtedy ja napisałem " To czemu YoryU o tym wie"
Później już nie czytałem czatu bo rozmawiałem na Ts (nie powiem jakim żeby nie było reklamy) i nagle dostałem bana Za podburzanie i obraze admina.
Dlatego chciałem o odwołanie tego ów bana gdyż w żadnym stopniu nie uraziłem Admina (w tym wypadku Renerte) 
A pytania które były wysyłane w jego kierunku w żadnym stopniu nie podburzały tłumu, gdyż jak można było zauważyć cały serwer prze de mną spamił na czacie dlaczego nie ma HM a gdy YoryU napisał żeby nie było golema reszta (nie tylko ja) napisała że niby dlaczego nie ma go być.
Dziękuje za przeczytanie i wysłuchanie i prosze o odbanowanie bym nie miał zaległości na Serwerze TerraSite gdyż wychodzi HM

Aha i jeśli poczułeś się urażony to przepraszam i więcej takiego czegoś pisał nie będe
Twoje wypowiedzi ewidentnie miały na celu podkopanie moich kompetencji, co więcej twierdzisz że się zgodziłem z YoryU, a ja jedyne dałem podobną prośbę Xplayowi.
Nie podałeś nawet poprawnego tytułu winy, który w rzeczywistości brzmiał: "wzbudzanie klotni, obraza administracji", co różni się od "podburzania graczy".
Musisz więc wytrzymać, do siódmej rano cię aż tak wiele nie ominie. Na przyszłość życzę rozwagi w dobieraniu słów.
Niestety twoje przeprosiny nie wystarczą.
Mocą nadaną mi z niebios zamykam ten temat, ponieważ @Renerte rzekł: "Podanie odrzucone."

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości