Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z odpaleniem modów
Witam, mam problem gdyż próbuję odpalić mody na Windowsie 10 32 bity (2gb ram xD) i dokładnie tremor mod thorium mod oraz calamity mod pokazują mi error. "the mp3 sound file at sounds/music/nightofundead.mp3 failed to load w Terraria.modloader.mod.autload() w terraria.modloader.do_load(object threadcontext)" to powiadomienie jest w przypadku Tremor moda.

Proszę o pomoc.
Odpowiedz
Spróbuj na wersji Tmodloadera 0.10.0.1 jeśli masz 0.10.0.2. Sam miałem problemy z 0.10.0.2. jeśli masz jeszcze inną wersje niż te dwie to spróbuj zaktualizować do 0.10.0.1.

[Obrazek: Mushroom.png?version=2f90e1041ec0531d29905800626e584c] Terraria [Obrazek: Guide.png?version=e2066bf6cb3d8b75abc4adae17b856d2]
Wow widzisz ten napis o_o
Odpowiedz
Niestety nie działa nadal te same większe mody.
Odpowiedz
Jeśli umiesz po Angielsku pisać, to możesz poszukać pomocy na ich Discordzie (link znajdziesz na stronce Tmodloadera) ;x

[Obrazek: Mushroom.png?version=2f90e1041ec0531d29905800626e584c] Terraria [Obrazek: Guide.png?version=e2066bf6cb3d8b75abc4adae17b856d2]
Wow widzisz ten napis o_o
Odpowiedz
Są różne powody czemu mody mogą nie działać. Najczęstszym powodem jaki zauważyłem u siebie jest łączenie nowszych modów z starszymi modami. Jeżeli doprowadzimy do takiej sytuacji najczęściej zaczynają wywalać duże mody (Thorium, Tremor, Calamity) i pojawiają się przy nich różne błędy np. ten mod został przewidziany dla innej wersji. A czasem wyskakuje po prostu błąd z plikiem muzycznym. Wiem, że jednym z takich modów które potrafiły wywalać takie błędy był Prefixes for Enemies (nie wiem czy już zostało to naprawione)

Poleciłbym ci spróbować najpierw odpalić/przeładować tylko tremor moda. Jeśli zadziała to albo był jakiś dziwny błąd po prostu, albo problem jest z innym modem. Jeśli natomiast nie zadziała pobrać ze strony jeszcze raz tego moda "Link do Tremor" przekopiować go do folderu "Mods" (Moje Dokumenty/My Games/Terraria/tmodloader/Mods) i wyczyścić folder "Cache" w Moje Dokumenty/My Games/Terraria/tmodloader/Mods/Cache.

A czasem Tremorowi lubi coś po prostu odbić i stwierdzić, że się nie załaduje. Przez co potem nie ma ścian na świecie Tongue
[Obrazek: ac76105231.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości