Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na Patyrk2005
Exclamation 
Data zdarzenia: 1 Marzec 2017 - 2 Marzec 2017
Twój nick: Yalozek
Nick oskarżonego: Patyrk2005
Powód oskarżenia: Liczny spam/żebranie 
Bylo tego wiecej tylko zacząłem screenować kiedy to zaszlo za daleko
http://steamcommunity.com/id/Yalozek/
Skargi powinny dotyczyć jedynie spraw, które są związane z łamaniem regulaminu w dużym stopniu, za co gracz musi na tym ucierpieć.
Zachowanie gracza Patyrk2005 patrząc po zamieszczonych przez Ciebie obrazkach jest tylko spamem o żebranie i nic więcej. Za to nie może zostać ukarany w postaci bana, aczkolwiek najprędzej gracz by otrzymał mute na określony czas (to też zależy od tego, ile razy pisał to).
Jeżeli wbije ktoś z kadry forum/serwera na serwer, a ten gracz znów zacznie spamować w postaci żebrania o coś - gracz otrzyma mute.
Bana możemy nałożyć użytkownikom, którzy budują budowle łamiące regulamin lub też oszukują i rujnują tym samym równowagę na serwerze (tzw. cheaterstwo) lub niszczą cudze mienie (w postaci budynków, domów, prac itp.).
Jednakże to, co przedstawiasz, to za takie przewinienie jak już wspomniałem może polecieć co najwyżej mute. Ban by był w momencie, kiedy mute od moderatora/admina/założyciela nie zadziałał i nie dał mu żadnej nauczki, aby tego nie robić.
Poza tym, temat znajduje się w nieodpowiednim do tego dziale, więc przeniosę, ale następnym razem zgłoszenie zostanie odrzucone gdy napiszesz to jeszcze raz w złym dziale.
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: tank6.png]
co do tego jak duzo tego pisal to okolo 10 takich wiadomosci na minute i z 5-6 h dziennie xd
Mocą nadaną mi z niebios zamykam ten temat, ponieważ @Drageler rzekł: "Zgłoszenie rozpatrzone"

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości