Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steam'owe głosowanie i zimowa wyprzedaż
[Obrazek: steamawardsbanner-png.152411]

Na forums.terraria.org (główne angielskie forum o Terrari) pojawiła się adnotacja, że podczas głosowania na nagrody
Steam Awards. Terraria znalazła się wśród finalistów dwóch nagród:

- "Test of Time" (próba czasu- nagroda dla gry, która mimo upływu czasu wciąż trzyma się świetnie i
jest wciąż tym samym czym była jak rozpoczynaliśmy grę- radością Smile )

-"Just 5 More Minutes" (jeszcze 5 minut- nagroda dla gry, która wciąga tak silnie, że ciężko się od niej oderwać)

Głosowanie na grę, która otrzyma nagrodę "Test of Time" nastąpi 24 grudnia (dzisiaj), a
"Just 5 More Minutes" jutro 25 grudnia od godziny 19 czasu naszego. 

Głosowanie przebiega podczas platformę Steam. Wystarczy wejść na stronę sklepu.
Można przy okazji otrzymać nagrodę w postaci karty do stworzenia odznaki.

Finały nagrody Steam rozpoczęły się 22 grudnia.
Każdego dnia następuje wśród graczy wybór najlepszej gry w danej kategorii.
Ostatnie głosowanie nastąpi 29 grudnia.

Wyniki zostaną ogłoszone 31 grudnia.

[Obrazek: steamwintersale2016-png.152398]

Podczas Zimowej Wyprzedaży Terraria znalazła się wśród gier, które dostały obniżkę ceny.
Jeżeli jeszcze nie posiadacie tej gry, to jest to jedna z lepszych okazji, by sprawić ją sobie na święta.

Obecny koszt gry to 5,99 euro (-40%).
Promocja potrwa do 2 stycznia.

Źródła grafik i tekstu: forums.terraria.org
Wasz Redaktor

EDIT: Z powodu niedoczytania wg jakiego czasu są ustawione głosowania, napisałem błędnie, że głosowanie rozpocznie się o 10 rano.
Tak naprawdę głosowanie rozpocznie się dopiero o 19 naszego czasu.
[Obrazek: 418a5bd288.jpg]
Odpowiedz
Kurde. Rocket League też jest w "Just 5 more minutes" Oby można było głosować na obie gry.
Odpowiedz
No, no, gra RE-LOGIC ma spore osiągnięcie patrząc po tym, co się dzieje Big Grin
I ogólnie, to dobrze, że napisane zostało tu info o przecenie gry. Przynajmniej to zachęci tych, co mają pirata do kupna oryginalnej gry Wink
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: legend_of_zelda___breath_of_the_wild_twi...axin4y.jpg]
Odpowiedz
@Drageler Mnie przecena zachęciła do kupna 2 gier które wcześniej piraciłem. Mianowicie Terraria i Geometry Dash. Zamknąłem rozdział piractwa i teraz będę kupował gry Big Grin
Odpowiedz
Kiedy to przeczytałem, od razu włączyłem Steam i zagłosowałem. Z pewnością Terraria zasługuje na tą nagrodę, ale musimy pamiętać o tym, że konkurencja jest na wysokim poziomie: Team Fortress 2, Elder Scrolls V: Skyrim, Age of Empires 2 (Sam w to grałem, świetna gra) i Civilization V. Ale wiemy jednak, że społeczność Terrarii (Również w Polsce) jest dość duża i Terraria mimo konkurencji ma szansę na wygraną.

Aha i jeszcze jedno: Są już wyniki w kategorii "Jeszcze 5 minut"?
Sample text.
Odpowiedz
@NeoGam3r Wszystkie wyniki 31 grudnia Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości