Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Systemy operacyjne
Jakich systemów używacie i dlaczego? Telefon, tablet, komputer, a może i pralka? Big Grin
Jestem przyzwyczajony do windowsa na pc. Kiedyś próbowałem linuxa, ale było to bardzo męczące. Problem ze sterownikami, z grami, ze wszystkim. Wszystko mi się psuło, więc daruję sobie ten system na jakiś czas. Aktualnie używam windowsa 7 i 10, oba systemy na jednym pc. Wczoraj zainstalowałem windowsa 7 ze względu na problemy z odtwarzaniem filmów w internecie na win10 - dźwięk był często przesunięty. Na razie zostanę na win 7 pro, 64 bit. Nie ma to jak stara, dobra siódemeczka :3 Choć z czasem będzie wypierana tak jak starsze wersje systemu, to na razie się tym nie martwię, gdyż nie gonię za wszystkim co najnowsze.
Na telefonie mam androida w wersji 6.0. Miałem telefon z windowsem i mogę go polecić każdemu kto tylko dzwoni, wysyła sms i korzysta z fb. Wszystko działało bardzo szybko i sprawnie, ale brakowało mi możliwości personalizacji jak i wielu funkcji androida. Kupiłem tel z windowsem 10 tylko dlatego, że na pc miałem windowsa 10 i synchronizacja różnych danych między telefonem a pc wydawała mi się ciekawa. Tak czy siak, uważam że win 7 > win 10 i android > windows Smile
Odpowiedz
posiadam komputer, notebook, oba na "siódemce" i dwa tablety na zwykłym androidzie 5.0, jednak korzystam praktycznie tylko z telefonu, z takiego powodu że w domu siedzę w tygdoniu praktycznie poza snem 2-3 godziny (zachciało mi się iść do dobrego liceum)
Odpowiedz
PC, tablet i fon.
Pierwszy ma stary, ale jeden z lepszych systemów operacyjnych w historii komputerów - Windows XP
Drugi - Android 4.2.2
Zaś trzeci - Android 4.4.2
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: tank6.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości