Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temat/dział na przestawienie się.
Lightbulb 
Witam!

Chciałbym zaproponować utworzenie tematu lub działu w którym każdy mógłby się pokrótce przedstawić: wiek, zainteresowania itp.
Uważam, że mogłoby to znacznie pomóc w tworzeniu społeczności TerraSite.  Wink

EDIT: Z tego co widzę chyba przedstawiamy się tutaj :v
Sygnatura niezgodna z §4.13, regulaminu forum. Rozmiar sygnatury przekraczał 230px.
@Soul Keeper
Odpowiedz
Zgadzam się z tym Big Grin.

//EDIT @Renerte: Skoro się z tym zgadzasz, to się przedstaw, a nie rób spamu Tongue
Odpowiedz
Popieram! Smile

@EDIT:

Mam na imię Kamil. Mam 17 lat, rocznikowo już 18. Gram w Terrarię od dawien dawna, od wersji 1.0.6.1. Niedługo potem zacząłem grać na TerraZone. Do niedawna miałem przerwę od Terrari, lecz wracam do gry(Kompletnie nic teraz nie ogarniam xD). Interesuję się Strażą Pożarną, Paintballem, Gamingiem. Jestem raczej cierpliwy i mam stalowe nerwy. Lubię pomagać ludziom. Chętnie zawieram nowe znajomości.
Odpowiedz
Całkiem przydatny pomysł Smile
Nie każdemu przecież się chcę zaglądać na profil danej osoby i czytać tam "O sobie" by się dowiedzieć trochę informacji o użytkowniku.

Co do mnie.
17 lat, rocznikowo 18. Typowy gracz, początkowy rysownik, kiedyś YouTuber (na ten czas jest ogromna przerwa od nagrywania), fan japońskich rzeczy, człek kochający mityczne stworzenia (smoki) jak i te zwykłe (wilki, psy, lwy, króliki).
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: legend_of_zelda___breath_of_the_wild_twi...axin4y.jpg]
Odpowiedz
Czyli przedstawiamy się tutaj? Ok!  Tongue

To o mnie:

15-letni osobnik gatunku ludzkiego, gimbus. W Minecrafta 2D Terrarię gram od jakichś 3 lat. Oglądam MLP, inaczej nazywane "Kucykami pony" lub "Tym g***em dla małych dziewczynek". Undecided Poza tym interesuję się językami obcymi, a w szczególności językiem japońskim. Ze zwierząt to mam psa i młodszego brata. O mnie chyba tyle.
Sygnatura niezgodna z §4.13, regulaminu forum. Rozmiar sygnatury przekraczał 230px.
@Soul Keeper
Odpowiedz
No to hejunia.
Jam jest Sebastian, ale preferuję, żebyście mi mówili po nicku jeżeli mnie nie znacie dobrze. Liczę 14 wiosen, idę do drugiej gimbazjum. Meine nick urodził się na Terrazone, gdy tworzyłem konto. Myślałem nad czymś fajnym, a że samo "Cool" było słabe dodałem "er". Szczerze, to nie wiedziałem wtedy, że oznacza to "fajniejszy" albo "zimniejszy"... Skoro o chłodzie mowa, to powiem, żem człek często chamski i sarkastyczny. Aha, i kłótnie z kimkolwiek pamiętam do końca życia, taki nie przebaczający i zimny ze mnie drań :>. Głównie rysuję na kartkach, komputerze. Co rysuję? Wymyślne stworki, co mi przyjdzie do głowy(zdrowym psychicznie nazwać mnie chyba nie można, heheszki). A jak się nudzę totalnie, to piszę historie. Nie pytajcie jakie, bo dostaniecie krwotoku mózgu. Jak na prawdziwego gimbusa przystało, oglądam Moje małe kucyki, w których przyjaźń to magia. Z seriali oglądam jeszcze Star Wars: Rebels. Na podsumowanie; szanuj mnie, a ja będę szanować Ciebie Smile 
Huhuhu, rozpisałem się, a myślałem, że nie umiem charakterystyki.
dis is tru 
[Obrazek: aBPxxX8.gif]
dis is mein OTP
Odpowiedz
Julia, znana rowniez jako Eli, Krzyko, na serwerze Prith. :p 15 lat, czyli taka gimbaza. Lubie rysowac, pisac, grac (Terraria, Transformice, Starbound), sluchac muzyki i fotografowac. W Terrarie gram od chyba konca stycznia 2014, to bylo cos okolo wersji 1.2.2. Anime tez cos tam ogladam, ale nie zebym byla nalogowa 'ogladaczka' tego xd Z natury jestem dosc chamska i takie wrazenie sprawiam "z daleka", ale osoby ktore mnie bardziej poznaja zauwazaja moje pozytywne powalenie psychiczne czy cos Big Grin
[Obrazek: karshi_by_elitarymouse-db6rbv1.jpg]

:3
Odpowiedz
To ja powiem ze mam na imię Michał, Elo.
Odpowiedz
Miłosz, (prawie) 15 lat kocham grać w terrarię, team fortress i cs:go (typowy gimbus). Jestem fanem twórczości Jakuba Dębskiego i Tomasza Drabika. Interesuje się J.polskim i angielskim.
Odpowiedz
Mam 14 lat. Interesuję się wieloma grami, głównie pixelowymi takimi jak Terraria, Trove i The Escapists. Oczywiście są też te mniej pixelowe czyli:
Star Wars Battlefront - Jedna z moich ulubionych gier, jedyny minus to że często się zacina :v
Rocket League - Ta gra number jeden! Big Grin Jeżeli ktoś chętny do gry to możecie zaprosić mnie na steam - Trolu88989.
Uwielbiam piłkę nożną. Jestem w nią całkiem dobry, kiedyś chodziłem na treningi ale już nie istnieją. Sad Mam swój kanał w serwisie Youtube. Mam około 80 subskrybcji. Nagrywam od początku lutego tego roku. Nagrywam wyżej wspomniane gry (Trove jeszcze nie, Rocket League także w przyszłości się pojawi, a The Escapists było, ale nie będzie). Fan Mangetsuu, skromny i najlepszy na świecie człowiek. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem u Xplay'a w polecanych na kanale Big Grin I to chyba tyle. Aha i zapomniałem wspomnieć że mam bardzo sarkastyczne poczucie humoru ( ͡° ͜ʖ ͡°) no wiecie te kappy lenny fejsy ( ͡° ͜ʖ ͡°) m8 doritosy te sprawy. Nie ważne Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości