Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terraria 1.3.2: Changelog
Dzisiaj wyszedł nowy update, a wraz z nim nowy changelog do przetłumaczenia Wink
Enjoy!

Dodano imprezy! Możesz rozpocząć swoją własną w imprezowym centrum Party Girl. NPC mogą rozpocząć takową sami, jeśli spełniasz (niepodane obecnie) wymagania.
  • Nowe przedmioty:
-Związane imprezowe balony
- Balonowe zwierzątko
- Imprezowa czapka
- Czapka głupawego słonecznika
- Ściany i bloki głupawych balonów (jak to brzmi? ale to prawda)
- Głupawe związane balony
- Pigronowa Piniata!
- Centrum imprezowe
- Maszyna do głupawych balonów
- Serpentyny
- Imprezowe prezenty
- Ściany z zębatek (Dzięki!)
- Ściany i bloki spadającego piasku
- Ściany i bloki spadającego śniegu
- Śniegowe chmury
  • Zmiany:
- Małe wredne pszczółki są teraz słabsze na Expercie. (Dzięki, i to wielkie!)
- Znacząco zmniejszono ilość niepotrzebnego przesyłu danych na temat synchronizacji ludzi, który lagował serwery przy wysokiej liczbie osób -(Dzięki!)
- Od teraz drzewa wyrastają z drobnym "Puf", nawet kiedy widać je na ekranie.
- Deszczowe chmury można teraz craftować.
- Clinger Staff może zostać teraz postawiony na platformach.
- Polepszono tagi na chacie, nie powinny już psuć się przy dłuższych liniach.
- NPCci będą PRÓBOWAĆ nie spadać z klifów.
- Skrzynki można teraz sortować.
- Jeśli wbijesz hardmode, na następnym świecie możesz wybrać, jaki typ zepsucia chcesz na nim mieć (Corruption czy Crimson). Jeśli posiadasz już świat z hardmodem, po prostu na niego wejdź.
  • Bugfixy:
- Naprawiono bramkę XNOR, która nazywała się NXOR.

Wczoraj wyszła także łatka 1.3.2.1, która naprawiła kilka znaczących błędów:

- Naprawiono ściany ze spadającego śniegu, które nie wypadały po zniszczeniu.
- Naprawiono zły przycisk do sortowania skrzyń na padach.
- Naprawiono niedziałające obciążeniowe płytki naciskowe.
- Naprawiono imprezy startowane przez NPCów losowo pojawiające się tylko jednemu graczowi na serwerze. 
- Naprawiono automatyczne zakładanie rzeczy ze skrzynek, kiedy ma się włączoną autopauzę. (Działają na to także inne czynniki)
- Naprawiono balony zostające na świecie bez końca, jeśli świat nie jest pierwszym, który załadowałeś w tej sesji.

A na dodatek macie kilka gifów i screenów:
[Obrazek: Chest_Sorting.gif?version=80e51dc60fac36...87d1969b01]
[Obrazek: Trees_grow_on_screen.gif?version=56c606c...abc5e056fe]
[Obrazek: Rainbow.gif?version=2e4f8c5da1a374351064e96ef5430795]

Edit: Zapomniałbym o oryginalnym wątku na terraria.org: http://forums.terraria.org/index.php?thr...log.46816/
Odpowiedz
W zasadzie można to nazwać kolejną aktualizacją-pierdółką. Zmiany nie wnoszą zbyt dużo, ale są miłe dla oka.

Najbardziej spodobała mi się możliwość wyboru typu zepsucia, tworzenia ścian z zębatek oraz osłabienie pszczół (kto oglądał TerraSite SURVIVAL, z pewnością zrozumie Big Grin)

Mimo to, wciąż wolałbym większe aktualizacje wypuszczane rzadziej.
Kanał YouTubeklik!
Odpowiedz
Najbardziej mi sie podoba stroj pingwinka z jednego gifa oraz to, ze Clinger Staff bedzie dzialac na platformach Big Grin To mnie w nim najbardziej wkurzalo, na arenach musialam stawiac zwykle klocki ktore utrudnialy mi ruch gora-dol
[Obrazek: karshi_by_elitarymouse-db6rbv1.jpg]

:3
Odpowiedz
No sporo zmian to ne ma jak widzę, ale i tak warto było czekać na aktualizację 1.3.2
Same ciekawe rzeczy poddawali i przy okazji w końcu Party Girl ma coś więcej do zaoferowania niż wcześniej.
Imprezy... Ciekawe jak to będzie się prezentować...
Piniata. Hm... Ciekawe co będzie z niej dropić po rozwaleniu xD
Co do sortowania itemów w skrzynkach, to nareszcie będzie można bez męczenia się myszką, poukładać se automatycznie wciskając jedynie to polecenie. Zaoszczędzi to sporo czasu.
Spoko aktualizacja. Przetestuje dopiero jak wrócę z wyjazdu.
Teraz tylko czekać na 1.3.3
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: tank6.png]
Odpowiedz
Można link do changeloga?
Sygnatura niezgodna z §4.13, regulaminu forum. Rozmiar sygnatury przekraczał 230px.
@Soul Keeper
Odpowiedz
@SPHRAX, przecież jest na samej górze tego wątku Wink
Odpowiedz
Przyjemny update! Można się trochę pobawić. Ale szkoda tylko, że mini eventu nie dodali. Na pewno ta aktualizacja jest lepsza od poprzedniej.
Odpowiedz
@ThePoc a może ten mini event to chodzi o Party mode?
Odpowiedz
@Trolu88989 No nwm!
Odpowiedz
@Renerte

Co do linka do changeloga, to ja nigdzie na samej górze wątku go nie zauważyłem, mogę się mylić, aczkolwiek chyba ślepy nie jestem Big Grin
(Po kilku ponownych spojrzeniach zauważyłem go na dole postu Xplaya Big Grin)

@ThePoc

Co do mini eventu, myślę, że chodzi tu o to

(07-20-2016, 23:51)Xplay napisał(a): Dodano imprezy! Możesz rozpocząć swoją własną w imprezowym centrum Party Girl. NPC mogą rozpocząć takową sami, jeśli spełniasz (niepodane obecnie) wymagania.

@TOPIC

Co do aktualizacji, opcja z sortowaniem itemów jest świetna. Ciekaw jestem tych imprez, które NPC'ci mogą rozpocząć sami, ciekawe jak to będzie wszystko wyglądać. Big Grin
Opcja z wybraniem typu zepsucia też jest bardzo trafiona.

@OFFTOPIC

Ciekaw jestem następnej aktualizacji, może jak dodadzą coś co mnie totalnie porwie, to wrócę do Terrari, a nawet zacznę grać na serwie. Kto wie :v
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości