Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terraria 1.3.3: Changelog
Hej! Wraz z długo oczekiwaną wersją 1.3.3 wyszedł nowy changelog do przetłumaczenia, więc jeśli lubicie czytać sobie zmiany, jest to temat dla was Smile

• Główne mechaniki dodane do gry:
- Dodano nową pogodę, burze piaskowe! Wraz z nią dodano nowych przeciwników, zdobycze, soundtrack i unikalne przeżycia Wink
- Burze śnieżne mają teraz nowy, unikatowy efekt graficzny.
- Piekło i pustynia nakładają teraz na Twój ekran efekt "ciepła". (Ekran się trzęsie, no wiecie, gorące powietrze.)
- Na pustyni można teraz znaleźć efekt spadających ziarenek piasku, można go nałożyć za pomocą "Magicznego Usypywacza Piaskowych Pagórków".
  • Nowe przedmioty:
- Dodano Zakazaną Zbroję
- Dodano Starrożytny Róg (Mount Bazyliszek Wink)
- Dodano Onyx Blaster
- Dodano Sky Fracture
- Dodano Szczękowe Ostrze
- Dodano Duchowy Ogień
- Dodano kieszonkowe lusterko
- Dodano Klątwę Dżina
- Dodano strój Lamii (tej z tego dziwnego anime)
- Dodano Starożytny Strój vanity
- Dodano Lampę Pustynnej Duszy
- Dodano Magiczny Usypywacz Piaskowych Pagórków
- Dodano skrzynkę muzyczną z burzy piaskowej
- Dodano kilka nowych bannerów
  • Zmiany: 
- Hardmodowy pająk z podziemnej pustyni nakłada teraz debuff "Venom"
- Dune Splicer ma teraz więcej HP i obrony
- Dune Splicery i Tomb Raidery są bardziej agresywne, szczególnie podczas burzy piaskowej.
- Dodano nowy efekt graficzny niszczenia bloków
- Dodano kilka poprawek wydajności na trybie wieloosobowym
- Zwiększono spawn przeciwników w podziemnej pustyni
  • Bugfixy:
- Kilka drobnych poprawek. Mogę dodać później.

Mam nadzieję, że bardzo chętnie podejmiecie nowe wyzwania rzucone przez grę, a co ważniejsze że będzie wam się ono podobać Wink

Powodzenia Smile
"Sick venom in men and women overcome with pride,
a perfect world is never perfect, only filled with lies
Love's gonna get you killed
But pride’s gonna be the death of you and you and me"
Odpowiedz
A podobno miał zostać rozbudowany ten taki dungeon na pustyni. No cóż, ale według mnie fajny update. Dodali jakieś nowe tajemnicze itemy.
Smile
Odpowiedz
Hmm.. Fajny update. Dobrze że zacząłem akurat grę trochę wcześniej. I wszystkie zmiany zauważę pewnie podczas gry. "Zakazana zbroja"? Brzmi ciekawie Big Grin Onyx blaster trochę mi się kojarzy z onixem z poksów :v To trzęsienie w piekle i na pustyni świetny pomysł!! Update na plus.
Odpowiedz
Też spodziewałem się jakiegoś dodatku do piramid, bo takie puste w środku, ale cóż. Może kiedy indziej Tongue
"Sick venom in men and women overcome with pride,
a perfect world is never perfect, only filled with lies
Love's gonna get you killed
But pride’s gonna be the death of you and you and me"
Odpowiedz
Cóż, jak widzę aktualizacja dużo ciekawych nowinek związanych z grą nie wprowadza, aczkolwiek ciekawie się to wszystko prezentuje Big Grin
Te nowe efekty i przedmioty oraz eventy... Ciekaw jestem, jak to będzie się wszystko prezentowało podczas rozgrywki ^^
Jedyny fakt jaki jednakże mnie tu rozczarowuje to ten, że nie zrobili tego co mieli w planach związanego z pustynią - czyli rozbudowanie pustynnych podziemi. Kolejnym faktem jest to, że nieco opóźniła się data wydania tejże aktualizacji - miała być 1 września, a tu nam wydali dopiero dzisiaj jak patrzę po podanym temacie.
Nie mogę się doczekać przetestowania tej wersji Smile
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: legend_of_zelda___breath_of_the_wild_twi...axin4y.jpg]
Odpowiedz
Liczyłem na coś więcej Smile
[Obrazek: Aiden.png]
Odpowiedz
Siemka jak mieć event burza piaskowa [sandstorm]?
Odpowiedz
Z tego co wiem pojawia się losowo na pustyni.
Odpowiedz
musisz mieć hardmoda i czekać Smile
[Obrazek: 268b7462e8.jpg]
Odpowiedz
Exclamation 
RE-LOGIC jedzie jak szalony z tą aktualizacją i otrzymaliśmy już dwa dni po premierze 1.3.3 hotfix z numerem 1.3.3.1. Natomiast dzisiaj pojawił się kolejny hotfix z numerem 1.3.3.2, który oprócz pewnych błędów jakie były dodaje także nowe elementy

1.3.3.2:
Zmiany:
  • Gamepad keybindings menu now has a slider that lets you adjust inventory navigation speed
  • Gamepad Menu/Inventory Menu Speed is also faster by default, and you can tap faster to go faster
  • Miner's Wobble, the new visual effect when mining blocks, now has an options toggle
  • Sandstorm spawns are somewhat less dangerous pre-EoC, with a slightly different spawn set
  • Mandible Blade has received a buff to knockback
Poprawki:
  • Patches of sand significantly below ground no longer give off desert heat haze
1.3.3.1:
Poprawki:
  • Fixed many cases of net disconnect/multiplayer bugs
  • Fixed inventory items "getting stuck" in multiplayer
  • Fixed death messages only showing player names under certain circumstances
  • Fixed Sky Fracture's sell & reforge costs
  • Fixed Stopwatch not showing proper speed when in liquids
Prosiłbym kogoś z administracji o przetłumaczenie tych rzeczy na nasz rodowy język i podmienienie angielskich słów na Polski
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: legend_of_zelda___breath_of_the_wild_twi...axin4y.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości