Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terraria 1.3.4: Changelog
Witajcie!
Update oznaczony numerem 1.3.4 przyniósł nam bardzo dużo nowości, a jako że nie wszyscy potrafią lub lubią czytać rzeczy w obcych językach, w tym temacie znajdziecie przetłumaczoną listę zmian Smile

Nowości:
- Rzeczy z crossoveru z Dungeon Defenders 2!:
  • Event przypominający inwazję, w którym znajdziemy nowe bronie, przedmioty i przeciwników wzorowanych na Etherii - świecie Dungeon Defenders.
  • Tej inwazji nie da się przyrównać do innej rzeczy, która znajduje się w Terrarii. Polega ona na bronieniu starożytnego artefaktu przy pomocy unikalnego systemu struktur obronnych!
  • SKALOWANIE pozwoli graczom w różnym stopniu rozgrywki doświadczyć podobnego stopnia trudności i odpowiednich nagród!
  • Cieszcie się nagrodami w postaci broni, zbrój i przedmiotów prosto z uniwersum Dungeon Defenders Wink
- Przybywa Barman! Nowy NPC ze świata DD2 oferuje nam dużo nowych przedmiotów z tejże gry. Możemy je kupić używając unikatowej waluty!
- Całkowicie zmieniony system wizualny cieczy! Od teraz możemy cieszyć się falami podczas przeprawy przez wodę Smile
- Burza śnieżna posiada nowe, unikalne dźwięki
- Nowa umiejętność dla Summonerów! Mogą teraz nakazać minionom atakować wybrany cel!
- Nowa opcja przy tworzeniu świata! Seedy, dobrze znane z gier takich jak Minecraft pozwolą nam wygenerować świat taki sam, jak nasi przyjaciele Smile (chyba że nie macie, to wtedy współczuję)

Nowe przedmioty:
- Cztery nowe miniony stacjonarne! 
- Dziesięć nowych broni!
- OSIEM nowych zbrój!
- Pięć nowych akcesoriów!
- Dwa nowe pety <3
- Jeden nowy świecący pet
- Trzy nowe maski i trofea bossów
- Dwa nowe meble do dekoracji domków
- Nowy przedmiot typu świnka skarbonka
- Nowa waluta, którą można wydać u wyżej wymienionego Barmana na część nowych rzeczy Wink

Nowi wrogowie:
- Dziesięć nowych stworów, które są widocznie (widocznie okiem, wizualnie) silniejsze, jeśli my także jesteśmy
- Dwóch nowych minibossów
- Jeden nowy boss

Zmiany:
- Zmieniono sposób działania minionów stacjonarnych
- Kliknięcie prawym przyciskiem myszy nakierowuje miniony na dany cel
- Nowy generator ziarna świata (seedy)
- W kosmosie nie pada już deszcz (To ma sens!)

Oprócz tego dwa bugfixy które nie będą miały wpływu na naszą rozgrywkę.

Mam nadzieję, że wszyscy szybko wezmą się za granie i wypróbują nowości na własnej skórze. Sam nie miałem jeszcze okazji, ale brzmi świetnie Big Grin
-Xplay
"Me, I wasn't taught to share, but care
In another life, I surely was there
Me, I wasn't taught to share, but care
I care, I care"
Odpowiedz
Czyli jednak dodali nie tylko inwazję! Nowy boss! Big Grin
Odpowiedz
Tak jak napisałem, nie miałem jeszcze okazji zagrać, ale jestem prawie pewien, że nowy boss jest podpisany pod inwazję Tongue
"Me, I wasn't taught to share, but care
In another life, I surely was there
Me, I wasn't taught to share, but care
I care, I care"
Odpowiedz
@OFFTOPIC
Dzięki za przetłumaczenie tego changelogu Wink
Już sam miałem to zamiar zrobić, ale coś mnie od tego odciągało, więc wyszło jak wyszło xD

@TOPIC
Te wszystkie zmiany naprawdę fajnie się prezentują Big Grin
Tyle nowych broni, zbroji oraz innej wszelakiej maści rzeczy, które są związane z tym update ^^
Nie mogę się samemu doczekać, aż na własnej skórze doznam walki z nowymi przeciwnikami, pobawię się nowymi brońmi, poużywam nowych petów (zwykłego i light) oraz także pomajsterkuje przy wyglądzie swojej postaci Smile
Podobno ten system seedów jest jeszcze w fazie eksperymentalnej, ale kto by się tym aż tak przejmował xD
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: tank6.png]
Odpowiedz
Xplay pochwalam cię
Odpowiedz
Wow.
Super.
Genialne.
Świetne.
Cisną się na myśl tysiące innych określeń, ale nie będę robił spamu.
Nareszcie się doczekaliśmy!
Nowy event i boss, Personal Safe (nowy item świnko-skarbonko podobny), nowa dynamika wody, seedy...
Po prostu wow.
Jeszcze trzeba poczekać, aż ktoś się dowie jak przywołać event Tongue
Sample text.
Odpowiedz
Miło osiem nowych zbrojek i minony stacjonarne akurat na edycje w której chce być summonerem Tongue
[Obrazek: Aiden.png]
Odpowiedz
Jak zwykle świetna robota, mógłbyś dorzucić jeszcze, że wydali 2 hotfixy (1.3.4.1 i 1.3.4.2 Big Grin)
[Obrazek: ac76105231.gif]
Odpowiedz
Świetna robota Xplay!

(R.I.P. @ThePoc 16.11.2016)
"Każdy człowiek ma dwie natury, dwa wzorce zachowań, dwie dusze.
 Pierwszą, którą pokazuje innym i drugą, prawdziwą"
Odpowiedz
Wyszła kolejna łatka - 1.3.4.3
Sample text.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości