Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terraria 1.3.4 - przyszły update, spoilery, dyskusja oraz spekulacje
Information 
Najpierw wersja 1.3 pod nazwą Moon Update
Następnie 1.3.1 - Mechanics Update
Później 1.3.2 o nazwie Party Update
I 1.3.3 - Desert Update

RE-LOGIC obdarował nas przez ten rok sporą ilością aktualizacji, które wpłynęły w dość dużej mierze na rozgrywkę w Terraria na PC.
Zapewne każdy z nas był zadowolony z nowości jakie zostały wprowadzone, ale i też zawiedziony jeśli mowa o niektóre elementy, jakie nie zostały wprowadzone. Jednakże w większości aspektach zapewne wszyscy się radowali testowaniem update'ów, jakie się pojawiały w pewnych odstępach czasowych.

Terraria 1.3.4 - Distinctly Etherian Update

Wstęp

Na początek kilka słów, zanim ogółem przejdziemy do głównej części tego tematu...
A więc tak - podczas, gdy sobie przeglądałem w najlepsze YouTube zauważyłem pewne video, które było związane ze spoilerami przyszłej aktualizacji 1.3.4. Na początku myślałem, że to jest jakiś żart, ale później po obejrzeniu tego filmiku myliłem się.
Możliwe, że twórcy gry albo "posłuchali" tego, o czym tu mówiliśmy, albo sami mieli w planach uczynić oceaniczny biom bardziej ciekawym.
Teraz tylko pytanie co będzie dodane? Na razie tego nie wiemy, może w przyszłości się okaże

Video

O to i powyższy film, który znalazłem przypadkiem podczas surfowania po YouTube. Można już tutaj zauważyć kilka ciekawostek, które zostaną zmienione w nadchodzącej wersji:
- nowa fizyka działania wody (od teraz będą efekty falowania jej podczas podskakiwania/wyskakiwania na powierzchni [na mouncie lub bez], to też działa, gdy jakiś przedmiot [np. fallen star] wpadnie do wody)

Kolejny film i kolejna nowość w przyszłym update - nowy boss, o którym na razie wiemy jak się przedstawia
(lub też portal do innego świata)

Filmik, który pokazuje nam dokładną datę wydania 1.3.4 oraz w tym także różne inne smaczki, które zostają wyjaśnione z grafik

Kolejny film. Tym razem przedstawia nam jak walczą, poruszają się i wyglądają nowe potworki oraz także krótka wzmianka o nowym NPC

Video przedstawiające nowego mobka samobójcę oraz nowy skarbonkę

Następny film, który przedstawia nam nowe klasy dla postaci, które być może są wzorowane na klasach z gry Dungeon Defenders II. Czyżby szykowały nam się inne przeznaczenie dla ubiorów z innego wymiaru?
Oprócz tego info o nowym evencie z nowym bossem!
Obrazki związane z update

[Obrazek: CarefulLawfulGoitered.gif]
[Obrazek: Dynamic_Water_Underground.gif?version=2e...df86ac6c34]
(Nowe efekty związane ze zmianą fizyki wody)

[Obrazek: 134_Teaser.gif?version=d98510e338cb19e519588584f6bd3ab2]
(Wygląd nowego portalu do innego wymiaru)

[Obrazek: DD2_Teaser_3.png?version=a10438be948dd89...9e7f78bd5f]
(Nowe stroje Vanity, możliwy NPC oraz kilka nowych bloków, ich ustawień, a w tym także obrazów i itemów)

[Obrazek: DD2_Teaser.png?version=834688d7c2195c92ff39c2a41e4d8c0b]
(Wygląd portalu, oraz w tym także potworów, które z niego wychodzą)

[Obrazek: DD2_Teaser_2.png?version=6cdba33e45b064a...5e9c719a02]
(Nowa broń i częściowe jej działanie, nowy minion, kolejne potwory, balista oraz podtrzymywacz wielkiego klejnotu [nie wiem jak to nazwać])
[Obrazek: DD2_Teaser_6.gif?version=01c64f04572d44e...932879e4ed]
(Obrazek przedstawiający 3 ataki mini-bossa z wymiaru Dungeon Defenders II)
[Obrazek: DD2_Teaser_4.gif?version=d947b79cdfa8c42...98e528ff29]
(Atak potworka samobójcy [a przynajmniej jednego z nich] z Dungeon Defenders II)

Wpisy na różnych stronach

Info na temat tajemniczej grafiki, co potwierdza nasze przemyślenia co do portalu - http://www.pcgamer.com/terraria-and-dung...this-year/
Dodatkowo w tym poście pojawia się też kilka nowych smaczków, takich jak nowe NPC, itemy, moby i możliwa nowa inwazja

Uwagi

Symbol "(?)" oznacza, że nie wiadomo czy ta nazwa lub nowość, która będzie w tym update zaistnieje
W miarę upływu czasu prosiłbym administrację o wpisywanie tutaj kolejnych obrazków, video itp. związanych z spoilerami tego update'u. Postaram się może sprawdzać ciągle, czy nie ma przypadkiem kolejnych nowości związanych z tą aktualizacją.

Parę słów na koniec

Nie wiem jak wy, ale dla mnie ta aktualizacja jest nawet pomimo tych paru (na razie) małych zmian jest ciekawa. Zapraszam do dyskusji na jej temat, opisaniu wrażeń oraz swoich spekulacji Wink

W miarę możliwości ten post będzie aktualizowany o inne rzeczy.
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: tank6.png]
Odpowiedz
RIP PC-ty z bebechami na rok 2005! :/
"Nadchodzi Piekło, Niebo i Delsin Panda!!"
[Obrazek: tu_jedzie_ten_tank_by_quackypl-dah5ns1.gif]
Odpowiedz
Urozmaicenie oceanu? LOL! Mój pomysł Tongue
RE-LOGIC THANK YOU!!!

Na filmie widać, że boss nazywa się The Slime God.
Zauważyłem również broń (łuk) o nazwie Galeforce.
W 0:37 mamy widok na różne rzeczy:
- Nowy biome chest (chyba), co za tym idzie byś może nowy biom
- W item frame'ach nowa sztabka, Bottomless lava bucket,
Potem, w 2:32 widzimy prawdopodobnie nowego NPC.
W pewnym momencie filmu (0:34) widać (na dole) nietypowe napisy.

Po dłuższym surfowaniu w internecie odkryłem, że przekreślone rzeczy powyżej pochodzą z moda Calamity mod.

W każdym razie nowa dynamika wody jest potwierdzona.
Sample text.
Odpowiedz
Kolejny spoiler, który znalazłem podobnie na YouTube w ten sam sposób

Czyżby szykował nam się nowy boss? Czy też nowy wymiar?

Kolejnym ciekawym smaczkiem jest to, że dostaniemy możliwość wyłączenia efektu gorąca, które się pojawia na pustyni i w piekle oraz tym samym efektów od wody
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: tank6.png]
Odpowiedz
Jaram się tym update od czasu zapowiedzi 1.3. Chociaż pewnie nie będzie to taki wielki update. Ale nowy boss zawsze spoko Wink
Odpowiedz
Nowy boss? Super. Już się nie mogę doczekać Big Grin
Ogólnie zastanawiam się czy ten boss (o ile to jest boss) będzie w oceanie.
Mi on, szczerze mówiąc, przypomina płonące jajko (wiem, mam bujną wyobraźnię)...
Wygląda podobnie do Wispa (świecącego peta), ale na razie mamy udostępniony jedynie czarny kształt. Na pewno gdy Re-Logic udostępni zdjęcie bossa będziemy mogli powiedzieć cokolwiek więcej.
Sample text.
Odpowiedz
Może to jakiś żuk? Big Grin
Update jest ciekawy fizyka wody wychodzi na + tak samo jak możliwość wyłączania i włączania efektu gorąca.
[Obrazek: Aiden.png]
Odpowiedz
Cokolwiek to będzie to na pewno będą nowe achievki Smile

Mi tak przypomina taką jakby pół kapsułę pół ośmiornicę (za dużo xcoma Tongue)

Chociaż w sumie równie dobrze to może być coś małego otoczone płomienną powłoką ochronną tak jak pilary (wiem że tarczy nie było na pierwszych screenach)
[Obrazek: LQfYJWe.jpg]
Odpowiedz
Nowy Boss! Brzmi Ciekawie! Możliwe, że będzie to ognisty Boss. Według mnie w tym updacie powinni dodać jakieś nowe osiągnięcia. A co do Oceanu to może dodadzą Cthulhu czyli bossa, który miał zostać kiedyś dodany do Terrari. I też wolałbym aby w oceanach były rafy koralowe. Przydały by się też jakieś podziemia w Oceanie. Według mnie ten update może być lepszy od 1.3.3.
Smile
Odpowiedz
Są też teorie że to nie jest boss, tylko portal.

I według mnie powinni dodać głębiny w oceanie, albo jakieś podwodne jaskinie.
[Obrazek: tem3gId.gif?1][Obrazek: AhBcYrs.jpg?1]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości