Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Toksyczni Gracze
Cześć! Pewnie wielu z was miało do czynienia z graczami którzy... No przeklinają, grają niesportowo, itd. Nazywamy ich toksycznymi. Piszcie z kim się spotkaliście i co o nich myślicie. To może ja zacznę: (JEŻELI NIE CHCESZ CZYTAĆ TO WŁĄCZ OD RAZU FILM Smile
Przed chwilą grałem 2 mecze w Rocket League. Pierwszy mecz przegrałem, nie mieliśmy szans. I wtedy drugi mecz. Trafiłem na tego samego co wtedy. Napisał na czacie "4v2 guys" co oznaczało że będzie grał dla przeciwników. Strzelił bramkę. Oczywiście samobójczą. Napisał "You don't deserve this rank *****" czyli "Nie zasługujesz na tą rangę *****" potem dodał "Teraz masz" i "Mam nadzieję że spadniesz z dywizji" Heh. Biedny nie wiedział że ja to nagrywam. Wysłałem film do twórców i prawdopodobnie go zbanują. Zapomniałem wspomnieć. Jeden gracz miał go dosyć i wyszedł, po napisaniu tych wiadomości nasz toksyczny gracz także wyszedł. Musiałem grać sam na trzech... A tutaj film.

Odpowiedz
League of Legends - gra chyba z największą ilością toksycznych graczy (w dywizjach bronz/silver)
Ja na szczęście dosyć rzadko gram z tymi toxikami i często gram z samymi miłymi/pasywnymi graczami lecz cóż... czasem się zdarza toxik, czasem dwa.
Raz grałem z premade'em (byli w 3) zaczęli oni grozić przeciwnikom, że niby skryptują i że ich zreportują i dostaną bana. A także mi i jakiemuś randomowi za to że gramy słabo (na normalu!)
W tej grze często chce grać na chilku (i często się to udaje Smile ), lecz nagle taki toxik, troll w enemy/naszym teamie bo nie dostał swojej linii (bo gra na mnie - Teemo main here Big Grin ) i tutaj fajnie jest że też da się zreportować za taki toxik, troll, afk. Często nic nie pisze o reporcie a potem na koniec gry ich reportuje. Nie wiem czy ktoś dostał bana ale zawsze to coś Smile
Odpowiedz
Na pewno nie muszę wam mówić o CS:GO. Ale powiem!
No cóż jak kiedyś się grało na silverach to pamiętam jak grałem z kolegą to w teamie mieliśmy 3 rusków. 1 rusek to był dzieciak 2 to greafer a 3 to popsuty aimbot. Dzieciak się darł, greafer dzieś tam chodził xD a aimbot no nie muszę wam mówić. Przegraliśmy ten mecz 6-16. A i ten ruski dzieciak nas cały czas kickował. Graliśmy wtedy na silvera 5 a te ruski miały: Dzieciak Silver 3 Greafer Silver 4 a Aimbot Silver 5. Pewnie Aimbot carryował Dzieciaka. I taka jest właśnie magia silverów. Teraz mam już LE to niema już takiej patologii.
Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości