Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V.1.3.2 - Informacje i dyskusje
Information 
W tym temacie będą wrzucane spoilery dotyczące tego, czego możemy spodziewać się w najnowszej aktualizacji.
Zapraszam do komentowania.

Króliczek z czapką urodzinową:
[Obrazek: Birthday_Bunny.gif?version=da5ab304f8fd9...a468ca96fe]

Nowe sortowanie zawartości skrzyń:
[Obrazek: Chest_Sorting.gif?version=80e51dc60fac36...87d1969b01]

Wzrost drzewa na ekranie oraz jego animacja, a także strój pingwina:
[Obrazek: Trees_grow_on_screen.gif?version=56c606c...abc5e056fe]

Dużo imprezowych dekoracji:
[Obrazek: Rainbow.gif?version=2e4f8c5da1a374351064e96ef5430795]

Co jakiś czas będę aktualizował i wrzucał wszystko na pierwszy post.
Odpowiedz
Już nie mogę się doczekać tej aktualizacji! Big Grin
Odpowiedz
Powiem tak...
Aktualizacja zapowiada się bardzo ciekawie.
Zastanawiam się, co jeszcze planują dodać oraz zmienić w 1.3.2.
Może będzie możliwość większej ilości rzeczy do kupienia u Party Girl? W tym także doliczam te, co są pokazane na gifach.
A może kolejne receptury craftingu różnych rzeczy do rainbow brick? Czas pokaże.
Na razie możemy tylko czekać na wyjście tej aktualizacji ^^
Zastanawiam się także, kiedy tak dokładnie 1.3.2 ujrzy światło dzienne i pokaże nam, jakie nowości w sobie skrywa Big Grin
Co do tytułu aktualizacji, to mam już jeden domysł jak będzie brzmiała - "Party Update"
Dodatkowo, zastanawiam się, czy te rzeczy związane z imprezą nie są dodane z okazji jakiejś rocznicy.
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: legend_of_zelda___breath_of_the_wild_twi...axin4y.jpg]
Odpowiedz
Bardzo dobrze zrobiona jest ta animacja drzewa. Tylko chodzi o to, że nigdy nie widziałem drzewa, które wyrosło na moich oczach więc szansa zobaczenia tej animacja na żywo będzie znikoma :/
Odpowiedz
Party Update jest ciekawy. Bardzo ciekawy :>
[Obrazek: Aiden.png]
Odpowiedz
Ten stroj pingwinka jest taki kawaii *-*
[Obrazek: karshi_by_elitarymouse-db6rbv1.jpg]

:3
Odpowiedz
Te liście mogły by spadać co jakiś czas po 1 z drzew. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ten strój pingwina kojarzy mi się z Pedguinem (dla nie kumatych: to taki zagraniczny Youtuber nagrywający Terrarię) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw. powiedziałeś że dodadzą wzrost drzewa na ekranie i jego animację (tak zrozumiałem) a drzewa przed ry... twarzą wyrastały mi dużo razy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
[Obrazek: tem3gId.gif?1][Obrazek: AhBcYrs.jpg?1]
Odpowiedz
Ten strój pingwina był (Chyba) specjalnie zrobiony dla Pedguina
[Obrazek: Aiden.png]
Odpowiedz
(07-16-2016, 22:43)Aiden napisał(a): Ten strój pingwina był (Chyba) specjalnie zrobiony dla Pedguina

też tak myślę, bo podobny jest u niego w intrze i outrze
[Obrazek: tem3gId.gif?1][Obrazek: AhBcYrs.jpg?1]
Odpowiedz
(07-16-2016, 21:55)Flame napisał(a): Te liście mogły by spadać co jakiś czas po 1 z drzew. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ten strój pingwina kojarzy mi się z Pedguinem (dla nie kumatych: to taki zagraniczny Youtuber nagrywający Terrarię) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw. powiedziałeś że dodadzą wzrost drzewa na ekranie i jego animację (tak zrozumiałem) a drzewa przed ry... twarzą wyrastały mi dużo razy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A byłem zawsze przekonany, że drzewa wyrastają tylko jak na nie nie patrzysz Tongue, dobrze wiedzieć
[Obrazek: 418a5bd288.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości