Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Video Film kolegi
Hej! Chciałem wam pokazać nowy film mojego kolegi, nie tworzy tego profejsonalnie więc jakość średnia ale jako jedni z pierwszych udokumentowaliśmy Sandstorm! Zapraszam :Big Grin
https://www.youtube.com/watch?v=xSBlB2Sb3Ds
Odpowiedz
Jest okej, ale ta metoda promocji za pomocą "TERRARIA 1.3.3 SANDSTORM 2016" w każdym możliwym miejscu (w tym w adnotacji, opisie i tytule) przedstawia się dość komicznie.
Kanał YouTubeklik!
Odpowiedz
Całkiem spoko filmik, przedstawia jak wygląda ten event z burzą piaskową (i przy okazji się też dowiedziałem nieco o tym na czym polega i jak działa)
Ale to podkreślenie "sandstorm" może się skojarzyć komuś ze znanym memem internetowym (muzyka).
Bądź co bądź, jak mówiłem, film jest w porządku.
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: tank6.png]
Odpowiedz
(09-09-2016, 19:57)Mangetsuu napisał(a): Jest okej, ale ta metoda promocji za pomocą "TERRARIA 1.3.3 SANDSTORM 2016" w każdym możliwym miejscu (w tym w adnotacji, opisie i tytule) przedstawia się dość komicznie.
Zamierzam zacząć nagrywać, masz jakieś porady dla początkującego? Mam już 1 film na kanale i 650 wyświetleń bez żadnej promocji.
Odpowiedz
Ja mogę dać porady.
1. Zamów od kogoś intro.
2. Wymyśl jakiś nick który wpada w ucho.
3. Postaraj się robić dobre miniaturki. (Ja się staram ale fatalne wychodzą :/ Da ktoś porady? :d )
4. Outro zawsze mile widziane. Znajdź najlepiej jakieś fajne tło, i po prostu kopiuj wklej rzeczy z gier :v
5. Znajdź nagrywarkę która nagrywa w dobrej jakości.
6. Nie reklamuj się pod youtuberami - przybyje ci hejterów.
7. Znajdź w grafice google wymiary banneru. Jeżeli nie umiesz go zrobić, napisz do youtubera Kevciak. Robi dobre grafiki i to mój przyjaciel.
8. Avatar też ci zrobi.
9. Dodawaj jakieś rzeczy do ekranu aby wyglądało ładniej (gdy nie nagrywasz z głosem).
10. Nudne momenty wycinaj.
11. Rób serie które na youtubie są rzadko lub w ogóle. Ludzie chcą oglądać nowe rzeczy.
To chyba na tyle. Mam nadzieję że pomogłem Smile

EDIT:
12. Taguj filmy. Wtedy łatwiej cię znajdą.
Odpowiedz
Nie bądź rakiem i rób coś, co się da oglądać. To myślę wystarczy :v
Sygnatura niezgodna z §4.13, regulaminu forum. Rozmiar sygnatury przekraczał 230px.
@Soul Keeper
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=0qktKnocrXI Ocenicie kanał/film?
Wiem, że trochę słaba jakość ale to mój pierwszy "growy" filmik Smile Trochę nudny, ale niedługo kupuje lepszy mikrofon.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości